SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Larsen

Dėlionė Larsen Gaisrininkai

 • -25%Klubo nariams
5.62
Pegaso klube sutaupykite 1.87 (-25%)
7.49

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


Apie prekę

Sveiki atvykę į Larsen lavinančiųjų dėlionių pasaulį!

"Norvegijos kompanija Larsen yra vaikams skirtų lavinančių dėlionių legendinis kūrėjas. Larsen dėlionės gaminamos nuo 1953 metų - nuo tada firmos asortimentas labai išsiplėtė, tačiau jau 50 metų kompanija lieka ištikima pagrindiniams savo principams:

 -   Kokybiška dėlionė turi būti gaminama iš labai tvirto kartono - tada vaikams bus patogu  paimti gabaliukus ir jie bus atsparūs lūžimui

-    Dėlionės dalių skaičius turi atitikti paveiksliuką ir vaikų amžiaus grupę

-    Vaikams labiau patinka žaisti su lengva dėlione, kurią galima dėlioti daugybę kartų, nei kad su sudėtinga, kuri sudedama vieną kartą. Jei dėlionė per sudėtinga, vaikai praranda kantrybę ir pasitikėjimą savimi.

-    Dėliodami dėlionę daug kartų, vaikai įsimena dėlionės gabaliukų formas ir jų vietas. Todėl svarbu, kad dėlionės dalys turi turėti įdomias ir prasmę turinčias formas (pvz.princesės, žvėrelių,mašinyčių ir pan.).

-    Bedėliodami dėlionės figūrėles vaikai lavinsis pažinti kitas figūras, tokias kaip raidės, žodžiai, kuriuos jie mokosi perskaityti.

Larsen siekia, kad dėlionės ne tik būtų nuostabios, bet ir lavintų vaiką. Nudžiuginkite savo mažylį!"

Dėlionė yra ant tvirto kartoninio pagrindo, apvilkto polietilenine plėvele. Vaikas lengvai galės nunešti savo darbelį ir parodyti suaugusiajam.

Skirta 3-6 metų vaikams
Dalių skaičius  45
Medžiaga  2,5 mm tvirtas kartonas

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  Stabilo
 • Leidimo metai
  2016-05-03
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Matmenys
  36,5x28,5x0,5
 • Prekės ženklas
  Larsen
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • Prekės kodas
  000000000005165965
 • EAN kodas
  7023852119761
 • ISBN kodas
  7023852119761

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis