Pegasas


Pegasas

Early School English 2. Activity Book. Pratybų sąsiuvinis 4 klasei

6,25 
 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 3-5 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

  Pristatysime per 3-5 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

 Ankstyvojo anglų kalbos mokymo komplektą Early School English 3 sudaro: vadovėlis (2 dalys), pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga, garsajuostė ir kompaktinė plokštelė.  EARLY SCHOOL ENGLISH 3 skiriamas ketvirtosios klasės mokiniams, kurie anglų kalbos pradėjo mokytis II klasėje iš Early School English 1, o antraisiais anglų kalbos mokymosi metais mokėsi iš Early School English 2. Komplekto struktūra tokia pati, kaip ir dviejų pirmųjų, tik čia užduotys pateikiamos nebe lietuvių, o jau tik anglų kalba.Toliau mokoma šnakamosios kalbos — kalbėjimo ir klausymo, daugiau dėmesio skiriama skaitymui ir rašymui. Vadovėlio tekstai ir visos užduotys gausiai iliustruotos dailininko Kosto Klimavičiaus. Siūlomi spalvinimo pratimai, nesudėtingi projektiniai darbai ne tik padeda sudaryti naujas komunikacines situacijas, bet ir suteikia vaikui galimybę pakeisti veiklą ir nepavargti.Pratybų sąsiuvinyje mokiniai perrašys žinomus žodžius ir trumpas frazes, atliks užduotis, kuriose reikia nupiešti, nuspalvinti, klausantis rasti atitinkamą piešinį, tekstą, sujungti juos tarpusavyje. Mokysis rašyti trumpus susipažinimo laiškelius, žinutes, kelių sakinių aprašymus ir pasakojimus apie save ir savo veiklą. Pratybų sąsiuvinio kalendoriuje specialiu ženklu įvertins savo pastangas ir ugdymosi laimėjimus. Paskutiniajame puslapyje įdėtas diplomas, skirtas kiekvienam mokiniui, per mokslo metus padariusiam pažangą. Jį pasirašo anglų kalbos mokytojas ir vadovėlio autorės. Trečiųjų mokymo(si) metų:žodynas — 487 žodžiai ir fiksuotos frazės;temos — giminės, draugai, kaimynai, namai, kambariai, baldai, buities daiktai, mokykla, klasė, maistas, vaisiai, daržovės, sportas, higiena ir sveikata, pomėgiai, Europos ir pasaulio šalys, jų gamta, šventės, gyvūnai, augalai, vietovės, atostogos, poilsis, kelionės, naujosios informacijos ir komunikacijos technologijos, planetos, ekologija, oras, metų laikai;sąvokos — praeities ir ateities veiksmai (Past Simple, Future Simple), gebėjimai, priemonė, būdas, požymis (išvaizda, spalva, talpa, dydis), priklausomybė, nuosavybės ir giminystės ryšiai, kiekybė, skaičiai (10–100, 1000), seka, vieta ir pozicija, laikas (valandos, savaitės dienos, mėnesiai);kalbos funkcijos (komunikacinės intencijos) — gauti ir teikti informaciją: paklausti ir atsakyti į klausimą, reikšti savo ir sužinoti kitų nuomonę, kviesti, siūlyti ir paprašyti padėti, kreiptis, pasisveikinti, pasveikinti, paprašyti, padėkoti, paprašyti pakartoti, paaiškinti, atsakyti į klausimą, siūlymą, sveikinimą, apibūdinti, papasakoti, paaiškinti, samprotauti. 


Mokytojams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio, jį papildančios metodinės medžiagos ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasė“ mokytojo licenciją.


Mokiniams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasė“ mokinio licenciją ir kai vadovėlį bei užduotis jiems priskiria „EDUKA klasė“ mokytojo licenciją turintis asmuo.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Nomeda Sabeckienė, Vaida Maksvytienė (Druceikaitė), Virginija Rupainienė
 • Leidykla
  Šviesa
 • Leidimo metai
  2005-07-27
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  68
 • Formatas
  28,5x20x0,4
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Pav. originalo kalba
  EARLY SCHOOL ENGLISH 3. Activity Book. Anglų kalbos pratybų sąsiuvinis IV klasei
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000003133433
 • EAN kodas
  4771558203477
 • ISBN kodas
  4771558203477

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis