- 20%
- 20%

Forminė kuprinė BEST FRIENDS su magnetiniu užsegimu

71,99 €
Registruokitės ir sutaupykite 18,00 € (20%)
89,99 €
Loading

Forminė kuprinė BEST FRIENDS su magnetiniu užsegimuKompaktiška mokyklinė rankinė ARS UNA, skirta 6-10 metų moksleiviams. Išsiskiria tiksliu apdorojimu ir naudojamų medžiagų kokybe. Pakankamai saugojimo vietos užtikrins, kad visi mokykliniai reikmenys tilps į portfelį.


Išskirtinis kompaktiškas mokyklinis krepšys ARS UNA yra su ergonomiškos formos nugaros dalimi. Viršutinėje dalyje yra specialus paminkštinimas pečiams, o apatinėje - ant juosmens slankstelio, kuris apsaugo nuo galimų mėlynių. Tvirtas portfelio dugnas yra 100% atsparus vandeniui ir taip apsaugo nuo galimo vandens prasisunkimo. Kuprinę taip pat galite padėti ant šlapio paviršiaus ir ji visada išliks sausa. Tuo pačiu visas portfelis pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos ir jam nebūtina pirkti papildomo lietpalčio. Uždarymą užtikrina tvirta magnetinė spyna.


Saugumą užtikrina šviesą atspindintys elementai ir atšvaitai, kurie dedami ant matomų portfelio dalių. Ergonomiška silikoninė rankena, sukurta vaiko delnui, skirta patogiai nešioti. Iš abiejų pusių yra du erdvūs velcro skyreliai, kurie skirti geriamajam buteliui arba tarnauja kaip šlepečių kišenė. Jų pranašumas yra kintamumas, kai įprastoje būsenoje skyrius yra sulankstytas prie portfelio sienelės ir, jei reikia, tiesiog išsiplečia.


Pirmokams svarbu aiškumas, todėl portfelis turi tik vieną didelę pagrindinę ertmę. Sveikatos sumetimais svarbu, kad portfelio turinys būtų kuo arčiau nugaros ir apsaugotų nuo galimo stuburo išlinkimo. Portfelio tūris 18 litrų. Keliamoji galia 12 kilogramų. Būtent todėl Ars Una portfelių gamintojai pagrindinėje kameroje šalia nugarėlės įtaisė praktišką kišenę, skirtą būtent sunkiausiems daiktams, pavyzdžiui, sąsiuviniais ir vadovėliais, nešti. Be to, viduje yra vidinis skyrius su užtrauktuku saugiam laikymui, pvz. piniginei ar mobiliajam telefonui.


Dar vienas privalumas – trijuose taškuose reguliuojamos ir labai patogios petnešėlės. Kadangi tokio amžiaus vaikai labai greitai auga, visada reikia nustatyti tinkamą dydį. Dirželių paminkštinimas apsaugo nuo galimo įsirėžimo į pečius ir įbrėžimų. Siekiant didesnio komforto, kartu su portfeliu rekomenduojame įsigyti krūtinės dirželį, kurio paskirtis – taisyklingai laikyti portfelį ir ištiesinti stuburą.


Dydis: 330x410x240 mm

Tūris: 18 l

Keliamoji galia: 12kg

Svoris: 1,1 kg

Medžiaga: poliesteris

Daugiau informacijos
EAN kodas 5993120000850
ISBN kodas 5993120000850
SKU 000000000005206984
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Anglų
Leidimo metai 2022-03-22
Leidykla Ars Una

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą