Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 35 Eur
Nemokamas atsiėmimas kitą darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas
Elektroninė knyga

Glesum. E.knyga

Elektroninė knyga
Neįvertinta
  • N
    Nauja
  • Prenumeratoje
11,99 
11,99 
Atsisiųskite nemokamą PEGASO programėlę
  • Pirkite el. knygas arba užsisakykite prenumeratą Pegasas.lt
  • Įsigytoms el. knygoms naudokite savo skaityklę arba atsisiųskite PEGASO programėlę, kurioje prisijungsite savo Pegasas.lt paskyros duomenimis.
  • Prenumeratos knygas galėsite skaityti patogioje PEGASO programėlėje.
Atsisiųskite programėlę iš google playAtsisiųskite programėlę iš App store

Apie prekę

Glesum (lot. „gintaras“) – genties moteris, motina, atsiduodanti ir pasiduodanti, pareiginga ir aistringa, valinga ir žvaigždžių vedina, taip, kaip aisčiams įprasta. Romano veiksmas vyksta II a. tuometinėse aisčių žemėse.


Autorės stiliui būdingi paradoksai, „sveikas“ humoras, filosofinis „pamušalas“, vizuali, poetiška kalba. Anot Emilijos Visockaitės, „lietuvių literatūroje analitiška, skalpeliu besidarbuojanti Aškinytė nelabai į ką nors panaši. Turinti potencialo būti skaitoma ne tik mokslininkų, bet ir hipsterių. Tai komplimentas.“


Rasos Aškinytės romanas „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo" 2014 m. pelnė Metų knygos titulą.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Aukso žuvys
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000015002391
EAN kodas
9786098335774
ISBN kodas
9786098335774
Glesum. E.knyga

Glesum. E.knyga

11,99 
Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji