Leidyklos „Baltos lankos“ knygoms -30% + TIK PEGASAS.LT galioja papildoma -15% nuolaida su kodu NORIU >>>
Pegasas


Pegasas

Imunitetas

 • -20%Klubo nariams
23.99
Pegaso klube sutaupykite 6.00 (-20%)
29.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per  2- 3 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €
 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

Apie prekę

Indrė Dalgėdienė, VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė, vertimo į lietuvių kalbą mokslinė redaktorė

Ši knyga žvelgia į procesus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo painūs. Imunitetas yra mūsų supergalia, ir tai autorius užtvirtina įvairiais pavyzdžiais, ne vien kalbėdamas apie virusinius susirgimus.

Žiūrint filmukus apie mokslą, galima sužinoti vieną kitą faktą, bet suvokti temos visumą bus sunku. Knygos smegenis veikia kitaip. Tikėtina, perskaitę šią, naujomis akimis pažiūrėsite į savo kūną ir į tai, ką reiškia sirgti. 

Philipp Dettmer, 

knygos autorius, populiaraus „YouTube“ mokslo kanalo „Kurzgesagt – In a Nutshell“ įkūrėjas, iš interviu dienraščiui „The Guardian“


Imunitetas – viena seniausių ypatybių, būdingų gyvoms būtybėms Žemėje. Be imuniteto mirtume per kelias dienas. Mūsų kūne nuolat vyksta stulbinančio masto kova: kuriamos strategijos, puolama, budima sargyboje ir net kilniai pasiaukojama. Kol skaitote šį tekstą, jūsų imuninė sistema tikriausiai spėjo atpažinti ir sunaikinti jūsų organizme pradėjusią augti vėžinę ląstelę. Knygos autorius praveria duris į žmogaus kūno tvirtovę. 

Kiekviename knygos skyriuje Ph. Dettmeris gilinasi į vis kitą žmogaus imuninės sistemos elementą: aptaria kūno gynybos priemones – antikūnus, uždegimą – ir grėsmes, tokias kaip bakterijos, alergijos ar vėžys. Sužinosite, kaip veikia virusai, kas vyksta žaizdoje ir kodėl papildais stiprinti imunitetą gali būti beprasmiška.

Šiuo smagiu kursu apie ypač svarbią organizmo funkciją autorius sudėtingą ir painią imunologijos temą paverčia intriguojančiu nuotykiu.


Imuninei funkcijai paaiškinti Ph. Dettmeris renkasi originalias metaforas ir atskleidžia ją sluoksnis po sluoksnio. <...> Iliustracijos, artimos autoriaus „YouTube“ kanalo filmukų vaizdams, yra vienos geriausių, kokias teko matyti moksliniame tekste. <...> Ilja Mečnikovas nebūtų galėjęs tikėtis, kad apie jo atradimą po šimtmečio bus žinoma taip plačiai ir, esu įsitikinęs, vertintų Ph. Dettmerio darbą.

Daniel M. Davis, 

Mančesterio universiteto imunologijos profesorius. Iš apžvalgos žurnalui „Science“


Mokslo populiarinimas ryškiausiu ir smagiausiu pavidalu, meistriška demistifikacija. Pasakojama aiškiai ir gyvai, bet faktai išlieka tikslūs. Neapleidžia nuostaba – kaip tokia gausybė žinių gali būti pateikta šitaip žmogiškai ir paprastai.

Ann Druyan, 

dokumentinio miniserialo „Kosmosas. Galimi pasauliai“ autorė



Philippas Dettmeris yra „Kurzgesagt“, vieno didžiausių „YouTube“ mokslo kanalų, įkūrėjas ir pagrindinis autorius. Jis turi per aštuoniolika milijonų prenumeratorių. Penkiolikmetį Dettmerį išmetė iš vidurinės mokyklos, bet jis sutiko nuostabią mokytoją ir ši įkvėpė aistrą mokytis, suprasti pasaulį. Vėliau jis studijavo istoriją ir informacinį dizainą, kur daugiausia dėmesio skyrė infografikai. „Kurzgesagt“ Dettmeris įkūrė  iš meilės mokslui, kad holistiškai paaiškintų sudėtingas idėjas. Kanalui įsibėgėjus, Dettmeris stengiasi sudėtingas idėjas pateikti kuo suprantamiau ir patraukliau.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Philipp Dettmer
 • Leidykla
  Kitos knygos, UAB
 • Vertėjas
  Rūta Montvilienė
 • Leidimo metai
  2022-06-20
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  360
 • Formatas
  22,8x17x3,2
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • Originalo kalba
  Anglų
 • SKU
  000000000002189823
 • EAN kodas
  9786094275227
 • ISBN kodas
  9786094275227

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis