Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 35 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Istorija apie mažąją Miegapelę, kuri negalėjo pabusti

Neįvertinta
Sandėlyje
  • N
    Nauja
-20%
10.87
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 2.72
13.59

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

10.87
13.59
Atsiėmimas knygyne
0.00

Paruošime tą pačią darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €

Išsiųsime per 1-3 d. d. 
Užsakymams nuo 35 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 1-3 d. d. 
Užsakymams nuo 35 € NEMOKAMAI

Apie prekę

Pagaliau pavasaris. Visi miško žvėreliai jau pabudo, taip pat ir miegapelės, saldžiai miegojusios net septynis mėnesius. Tik mažoji Miegapelė iki šiol dar pučia į akį. 

Miško gyventojai suguža į peliukės urvelį jos žadinti. Kiškis jai po nosimi kiša gardžią morką, genys snapu stuksena į urvelio sieną, o jonvabalių būrys įžiebia šviesą, bet mažoji Miegapelė miega sau toliau. Ar jiems pavyks pažadinti mieląją bičiulę?

Nuotaikinga paveikslėlių knygelė mažiesiems miegaliams. 


„Istorija apie mažąją Miegapelę, kuri negalėjo pabusti“:

• Smagi ir juokinga pasakėlė moko, kad verta eiti miegoti laiku ir atsikelti kartu su visais. 

• Skatina būti geriems ir padėti draugams.

• Puikios iliustracijos ugdo mažųjų meninį skonį.


Ieškokite ir kitų Sabine Bohlmann knygelių apie Miegapelę: „Istorija apie Miegapelę, kuri negalėjo užmigti“ bei „Mažoji miegapelė eina į mokyklą“.


Sabine Bohlmann (g. 1969) vaikystėje svajojo būti princese, tačiau tapo aktore, filmų garsintoja ir rašytoja. Šis profesinis kelias jai vis dėlto leidžia bent retkarčiais prisiliesti prie savo svajonės vaidinant ir prabylant princesės balsu, kuriant apie ją istorijas. Rašytoja gyvena Miunchene su vyru ir dviem vaikais. Istorija apie mažąją Miegapelę – jos pirmoji paveikslėlių knyga.


Kerstin Schoene (g. 1981) Vupertalio universitete studijavo grafinių komunikacijų dizainą ir mokėsi iliustravimo pas vieną žymiausių vaikų knygų iliustruotojų Wolfą Erlbruchą. Kerstin piešia pieštuku, kreidelėmis ir akvarele, tačiau mėgstamiausias jos įrankis – grafinė planšetė. Menininkė bendradarbiauja su įvairiomis leidyklomis, rašo ir iliustruoja knygas vaikams. Gyvena Hane su mielu gauruotu keturkoju.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Alma littera
Vertėjas
Ugnė Gudaitytė
Leidimo metai
2026-06-02
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
32
Matmenys
23,2x29x0,8
Spalvingumas
Spalvotas
Pav. originalo kalba
Die Geschichte vom kleinen Siebenschläfer, der nicht aufwachen wollte
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000001115168
EAN kodas
9786090170878
ISBN kodas
9786090170878
Istorija apie mažąją Miegapelę, kuri nenorėjo pabusti

Istorija apie mažąją Miegapelę, kuri negalėjo pabusti

-20%
10.87
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 2.72
13.59
Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji