Jaunojo geografo užrašai 6 klasei, 2 dalis (serija „Atrask“)

5,20 €
Loading

Serijos „Atrask“ „Jaunojo geografo užrašų“ medžiaga padeda mokiniui praktiškai taikyti įgytas žinias, ugdytis kritinio mąstymo gebėjimus atliekant užduotis, ieškant atsakymų, sprendžiant problemas.


Atlikdami užduočių sąsiuvinyje suformuluotas užduotis šeštokai patys išsiaiškins, kodėl žmonės gyvena neįprastose vietose, kodėl į vienas Žemės vietas pavasaris ateina anksčiau, o kitas vėliau, iš kur žinome, kad mus supa oras, ar Europos ir Azijos žemynas gali judėti.


Mokiniai mokosi: 


• atlikdami įdomias kūrybinės užduotis, narpliodami diskusinius klausimus; 

• ieškodami atsakymo į pagrindinį temos klausimą;

• patys formuodami savo siekius, įsivertindami ir numatydami tobulėjimo kryptis.


Geografijos vadovėlio komplektą sudaro vadovėlis, „Jaunojo geografo užrašai“ (2 dalys), interaktyvios metodinės rekomendacijos ir skaitmeniniai ištekliai mokymosi aplinkoje https://klase.eduka.lt/.


Mokytojams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio, jį papildančios metodinės medžiagos ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją.


Mokiniams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokinio licenciją ir kai vadovėlį bei užduotis jiems priskiria „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją turintis asmuo.


Daugiau informacijos
SKU 000000000003135486
ISBN kodas 9785430062774
EAN kodas 9785430062774
Leidimo metai 2014-12-03
Pav. originalo kalba Jaunojo geografo užrašai 6 klasei, 2 dalis (serija „Atrask“)
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 100
Originalo kalba Lietuvių
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą