SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Juodoji knygelė

 • Tik knygynuose
10.39

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

Nepamainomas karjeros vadovas kūrybiškai dirbančiai moteriai.

„Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas“ patenkins kiekvienos kūrybiškos moters, nesvarbu, ar ji savo srityje yra naujokė, ar didelę patirtį turinti profesionalė, poreikius. Šis kelioninės knygos dydžio vadovas, kuriame gausu įdomių idėjų ir naudingų patarimų, taps geriausiu jūsų pagalbininku kopiant karjeros laiptais. 

Rašytoja Otegha Uwagba (Forbes įtraukta į 30 įtakingiausių žmonių, kuriems dar nėra 30-ies, sąrašą) detaliai aiškina, ko turėtumėte imtis, siekdama sėkmingos karjeros: ji moko, kaip reikia derėtis dėl algos pakėlimo, sukurti savo prekinį ženklą, įvaldyti tinklaveikos meną ir įveikti kūrybinę krizę. Be to, „Juodojoje knygelėje“ rasite išmintingų patarimų, kaip užsitikrinti sėkmę dirbant laisvai samdoma specialiste, ir visą skyrių, padėsiantį perprasti sudėtingą viešo kalbėjimo meną.

„Juodoji knygelė“, parašyta bedradarbiaujant su tokiomis novatoriškomis moterimis kaip rašytoja Chimamanda Ngozi Adichie, „Refinery 29“ viena iš įkūrėjų Piera Gelardi, The Gentlewoman vyriausiąja redaktore Penny Martin ir daugeliu kitų, yra išmintingų patarimų ir įžvalgų, paremtų daugiamete patirtimi, rinkinys. Nesvarbu, kas esate — mąstytoja, gamintoja, menininkė ar verslininkė, — ši knyga taps jūsų įkvėpimo šaltiniu.

Apie autorę

Otegha Uwagba yra rašytoja, lektorė, prekės ženklų konsultantė ir „Women Who“, Londone veikiančios platformos, kuri jungia ir palaiko kūrybiškas dirbančias moteris, įkūrėja. Daug metų darbavosi prestižinėse Londono reklamos agentūrose ir kultinėje jaunimo žiniasklaidos bendrovėje „Vice Media“, 2018 m. žurnalo Forbes įtraukta į 30 įtakingiausių žmonių, kuriems dar nėra 30-ies, sąrašą („30 under 30“). Oksfordo universitete baigė politikos, filosofijos ir ekonomikos studijas, užaugo pietinėje Londono dalyje ir ten tebegyvena iki šiol.

Atsiliepimai

„Juodoji knygelė“ yra veržlių, dirbančių moterų metų knyga. 
* Refinery 29

Kompaktiškas brangakmenis. 
* Stylist

Privaloma knyga visoms, kurios nori būti tokios pat produktyvios kaip Uwagba. 
* Sunday Times

Otegha Uwagba yra viena iš naujosios kartos moterų generalinių direktorių, gyvenančių ir dirbančių Londone. 
* Evening Standard

Otegha Uwagba žino, kaip įveikti visus sunkumus, iškylančius karjeros kelyje... kūrybiškos, savo vietos darbo pasaulyje ieškančios moterys, tiesiog privalo perskaityti šią knygą. 
* Elle

Išvengta visų pagalbos sau žanro knygoms būdingų klišių. 
* Dazed

Kokia naudinga žinių ir įžvalgų kupina knygelė. Tikrai būčiau norėjusi ją perskaityti 2014 m., kai dirbau laisvai samdoma darbuotoja. 
* Reni Eddo-Lodge, knygos "Kodėl aš nebekalbu su baltaodžiais apie rasę" (Why I’m No Longer Talking to White People About Race) autorė 

Aukso vertės mintys — rekomenduoju 100 procentų. 
* Emma Gannon, knygos ir tinklalaidės CTRL-ALT-DELETE autorė

Visos turėtumėte ją įsigyti. Kaip tik rengiu pristatymą, todėl labai bijau apsikvailinti, tačiau, perskaičiusi 4-ąjį skyrių apie viešą kalbėjimą, lengviau atsikvėpiau.
* Charlie Cuff Dazed

Jei, kaip ir aš, mėgstate kalbėti ir galvoti apie savo karjerą — ir, tikiuosi, nuolat jos siekiate — ši knyga kaip tik jums. 
* Natasha Lunn, Red Magazine

Nusipirkite šią nuostabią knygą (ypač jei esate moteris, dirbanti kūrybinėje industrijoje, tačiau iš esmės pirkite ją bet kokiu atveju, nesvarbu, kuo būtumėte).
* Elizabeth Day, žurnalistė, knygos The Party autorė

Nepaprastai naudinga knyga moteriai, dirbančiai kūrybinėje industrijoje. 
* Yomi Adegoke, knygos Slay in Your Lane autorė

„Įkvepianti, įžvalgi, ambicinga“ 
* Porter Magazine

Kelioninė, kišeninė knygelė, kupina išminties perliukų ir naudingų patarimų. 
* Fade

Patikimi, praktiški ir protingi patarimai... naudingas, lengvai skaitomas vadovas, kuris padės siekti jus tenkinančios karjeros. 
* A Little Bird

Turėtų būti įteikiama kiekvienai absolventei vietoj to popieriaus lapo, kuris daugeliu atvejų yra nieko vertas. 
* Grace Woodward, Fashion & TV komentatorė

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Otegha Uwagba
 • Leidykla
  Jotema UAB
 • Vertėjas
  Daiva Krištopaitienė
 • Leidimo metai
  2018-07-04
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  128
 • Matmenys
  19x13x1,2
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Pav. originalo kalba
  Little Black Book
 • Originalo kalba
  Anglų
 • Prekės kodas
  000000000002176810
 • EAN kodas
  9789955137566
 • ISBN kodas
  9789955137566

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis