SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Kakė Makė ir pavogtas laikas

 • -20%Klubo nariams
11.11
Pegaso klube sutaupykite 2.78 (-20%)
13.89

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per  2- 3 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €
 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

Apie prekę

Lina Žutautė „Kakė Makė ir pavogtas laikas“

Rekomenduojama 3–6 metų vaikams


Mama nesustodama sukasi virtuvėje, tėtį įtraukė kompiuteris, močiutė šnekučiuojasi su draugėmis. Visi jie neturi laiko Kakei Makei, tad ką veikti jai? Juk jai nuobodu. Ir išvis... kur dingsta šeimynykščių laikas? Gal juos užbūrė piktas burtininkas? Gal laiką prarijo siaubingai išalkęs drakonas? O gal į namus atėjo plėšikai ir susikrovę į maišus išsinešė visą laiką?

Kakė Makė pasiryžta sugrąžinti tėveliams ir senelei pavogtą laiką. Juk ji žino, ką reikia daryti, –skaitė daug knygų, pasisėmė iš jų išminties ir fantazijos. 

Kakei Makei pavyks, be to, kai turi tokią užduotį, nėra kada nuobodžiauti! 

„Ši knygelė – vaiko akimis užfiksuota nuotrauka apie laiko stoką. Tai puiki iliustracija, kas vyksta vaiko galvoje, kai suaugusieji užgulę savo darbus bando susikaupti ir iš jų išsivaduoti.“

Psichologė Asta Blandė


Kakė Makė ir pavogtas laikas“:

turtina žodyną;

lavina emocinį intelektą ir ugdo vaizduotę;

akcentuoja knygų skaitymo naudą;

moko įsižiūrėti, ką veikia suaugusieji, kur ir kodėl dingsta laikas;

moko pasitelkti kūrybiškumą sprendžiant įvairias užduotis;

skatina suprasti, kad buities ir kiti suaugusiųjų darbai svarbūs ir būtini, bet reikalingas ir laikas žaidimams, buvimui kartu. 


Ką apie knygą sako tėvai?

„Ši knygelė, manau, ne tiek vaikui, kiek tėvams suprasti, kurgi dingsta tas laikas. Šiais laikais visur skubame, viską darome greitai ar paliekame viską „po to“. Suaugę įpratę viską nukėlinėti: ne dabar, o vėliau, kai padarysiu tą ir tą. Vaikai elgiasi visai kitaip: jei jie nori valgyti – nori dabar, jei nori žaisti – žaidžia dabar, nori į lauką – vadinasi, dabar nori. Manau, reikia mums pabūti vaikais kuo dažniau ir daugiau laiko praleisti su vaikais.“

Mama Ugnė


Kakės Makės paveikslėlių knygos – itin populiari knygelių serija apie penkerių metų mergaitę, kuri mėgaujasi vaikyste ir bando pažinti ją supantį pasaulį! O pažindama jį herojė patenka į įvairias situacijas ir patiria baimę, pavydą, pyktį, tinginystę. Netikėtos istorijos, pasakojamos pasitelkiant gausybę unikalių iliustracijų, ne moralizuoja, o padeda sužadinti vaiko vaizduotę ir skatina jį patį rasti teisingą atsakymą. 


Lina Žutautė – vaikų pamėgta dailininkė ir rašytoja, gimusi ir iki šiol gyvenanti Šiauliuose. Pirmoji autorės knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ pasirodė 2010 m. ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) buvo pripažinta geriausia knyga mažiesiems skaitytojams. 2013 m. Linai Žutautei įteikta vaikų literatūros premija už kūrybą vaikams, už vaizdo ir žodžio dermę. Autorės kūryba išversta į latvių, estų, rusų, danų, italų, korėjiečių ir daug kitų kalbų. Sukūrusi vieną žymiausių lietuviškų literatūrinių personažų – Kakę Makę – autorė nesiliauja mažųjų skaitytojų stebinti vis naujomis istorijomis!

Jei jūsų mažiesiems patinka Kakė Makė ir jos draugai, kviečiame pratęsti pažintines keliones žiūrint Kakės Makės laideles „YouTube“ kanale: https://www.youtube.com/channel/UCFWLVZ8cVCyqvKmkEqUdK4wRealios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Lina Žutautė
 • Leidykla
  Alma littera
 • Leidimo metai
  2022-09-02
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  40
 • Matmenys
  20,7x20,6x0,8
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • Prekės kodas
  000000000001113861
 • EAN kodas
  9786090151990
 • ISBN kodas
  9786090151990

Palikite atsiliepimą pirmieji

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis