Kaleidoscope: Modern Homes in Every Colour Modern Homes in Every Colour
10-14 d.d. pristatymas
Nemokamas pristatymas
-15%
51,42 €
60,49 €
Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.
Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €
Išsiųsime per 8-10 d. d.
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI
Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €
Išsiųsime per 8-10 d. d.
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI
Apie prekę
Explores ways to use colour in the home to varying degrees, taking the reader into the world of the vibrant, happy house
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Leidimo metai
2023-04-27
Puslapių skaičius
256
Matmenys
22.5x29x2.8
Leidinio kalba
Anglų
Prekės kodas
000000000002235818
EAN kodas
9781784885465

60,49 €
Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji