Pegasas


Pegasas

Kasandra

 • -30%Klubo nariams
25,61 
Pegaso klube sutaupykite 10,98  (-30%)
36,59 
 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 3-5 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

  Pristatysime per 3-5 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Kasandra graikų mitologijoje – Trojos karališkosios šeimos palikuonis... Atstūmusi Apoloną, Kasandra buvo nubausta: Apolonas suteikė jai aiškiaregystės dovaną, bet, tuo pat metu, prakeikė... Prakeikė taip, kad niekas niekada netikėtų jos pranašystėmis.


Kasandra – nelaimių pranašas. Išsipildė visos jos pranašystės. Tik ja niekada niekas taip ir nepatikėjo. Ir dėl to smarkiai nukentėjo.


Štai kodėl „Kasandra“.


Knygoje daug kalbama apie Rusiją. Nieko nuostabaus, juk autorius ten gyvena ir kuria. Per Rusijos prizmę jis pateikia problemų esmę ir ją apibendrina. Svarbiausia tai, kad knygoje pateiktos mintys bei pavyzdžiai aktualūs visiems be išimties: tiek žmonėms, tiek, tautoms, tiek ir valstybėms. Tai stebėjimų ir studijų rezultatas, įgalinantis skaitytoją lengviau suvokti XXI amžiuje (o ir ankstesniuose) vykstančius/vykusius procesus.


Tai antra iš keturių plačiai visuomenei adaptuotos Michailo Vellerio filosofinės krypties knygų. Per istorinius pavyzdžius autorius detaliai pateikia visuomeninių-politinių procesų eigą sąlygojančius veiksnius. Kadangi žmogus – visuomenės formuotojas ir jos dalis, būtina, pirmiausiai, pažinti žmogų: jo prigimtį, jo elgseną sąlygojančius veiksnius, troškimus ir mąstymo ypatumus. Tik gerai pažinus žmogų tampa įmanoma teisingai suvokti jo veiklą skatinančius motyvus, o per tai, ir visos civilizacijos raidos kryptį.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Michail Veller
 • Leidykla
  Karolis Linas Norkus
 • Leidimo metai
  2021-04-27
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  560
 • Formatas
  21,8x15x4,8
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Originalo kalba
  Rusų
 • SKU
  000000000002186671
 • EAN kodas
  9786098248104
 • ISBN kodas
  9786098248104
(5.0 | 1)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!

Linas
2022-01-29
Ilgai brandinau mintį parašyti ką žinau ir galvoju apie pasaulį, apie šiandien jame vykstančius politinius, ekonominius, socialinius procesus ir visus kitus santykius tarp valstybių, tautų, žmonių grupių ir pavienių žmonių, bet... Kaip pasakė autorius: „Kiekvienas turime daryti savo darbą“. T. y. daryti tai, ką geriausiai sugebame (apie tai dar Platonas kalbėjo). Labai netikėtai radau Michailą Vellerį, kuriam, mano galva, labai sėkmingai pavyko apie visą tai parašyti savo knygose. Jos, beje, tapo ir nauja filosofijos (mokslo, pirmiausiai, apie žmogų, jo prigimtį, o po to jau ir apie visa kita) kryptimi. Bet tuo pačiu, kadangi jau jos yra labai gerai adaptuotos plačiajai visuomenei, yra pakankamai lengvai „įkandamos“ bent kiek išsilavinusiam ir/ar realių žinių trokštančiam žmogui. Versdamas jas (kiekvieną jų) esi priverstas perskaityti po 5-6 kartus: vertimo metu, taisydamas gramatines ir stiliaus klaidas prieš atiduodant redagavimui, taisant redaktoriaus pastebėtas klaidas ar netikslumus, tikrinant pirminį maketą ir tikrinant galutinį maketą spaudai. Ir žinote ką, - jos nepabosta, o jose išsakytos mintys tik giliau įsišaknija. Jose autorius priverčia skaitytoją mąstyti plačiau, kas neabejotinai palengvina suvokti visų vykstančių procesų prigimtį. Tik suvokę tai mes galime priimti teisingus sprendimus, taisyti padarytas klaidas arba nekreipti į jas dėmesio, nes galutiniame rezultate vieno ar kito proceso įtakoti negalime – nėra prasmės gaišti laiko. Jeigu žmogus nežino kur link eina, tai, veikiausiai, jis atsidurs kažkur ne ten. Tiesa? Skaitykite, mąstykite ir patirkite pasitenkinimą suvokę esmę.

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis