Pegasas
Pegasas
Rodoma 1-7 iš 7
Filtras
Pegasas / Knygos / Negrožinė literatūra / Kelių eismo taisyklės ir transportas

Kelių eismo taisyklės ir transportas (7)

Rodoma 1-7 iš 7
Filtras
Nėra Autoriaus
13,69 €
Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė
15,99 €
Nauja
LR Vyriausybė
11,49 €
Nauja
Nėra Autoriaus
4,79 €
Nėra Autoriaus
3,99 €
Nauja
LR Vyriausybė
18,99 €
Filtras

Knygyne galite rasti ne tik grožinę ar pažintinę, bet ir mokomąją literatūrą. Ji ypač praverčia ruošiantis įvairiems egzaminams, patikrinimams, testams. Vienos populiariausių knygų, šiame skyriuje – Kelių eismo taisyklės. Tai leidiniai, kurie yra patvirtinti institucijų ir leidžia papildomai mokytis bei ruoštis vairavimo egzaminui, ir ne tik. 


Kam skirtos šios knygos

Kelių eismo taisyklės pirmiausia skirtos tiems, kurie šiuo metu ruošiasi kelių eismo taisyklių egzamino laikymui. Tai rinkiniai, kurie sudaryti taip, jog labai padeda mokantis. Pirmiausia, čia yra visa naujausia informacija apie kelių eismo taisykles. Skaitant tokius leidinius lengviau įsisąmoninti informaciją, nes dažniausiai jie praturtinti kokybiškomis iliustracijomis ir paaiškinimais. Tai padeda rengtis ne tik teorijos, bet ir praktikos egzaminų laikymui. Toks leidinys yra puikus pagalbininkas besirengiant tapti vairuotoju. 


Be to, kelių eismo taisyklės, deja, nuolat keičiasi, tad aktualu nuolat atnaujinti žinias. Nereikia ieškoti įstatymų bazėse to, kas pasikeitė, nes vienoje vietoje galite rasti visą Jums reikalingą informaciją. Tad tokia knyga labai geras pirkinys ne tik pradedančiam vairuotojui, bet ir jau ilgą patirtį vairuojant turinčiam žmogui. Galbūt ir Jums patiems jau laikas atnaujinti kelių eismo taisyklių žinias?


5 punktai, kaip išsirinkti norimas knygas

  • Knygos formatas. Kelių eismo taisyklės yra labai geras vadovėlis ne tik tiems, kurie mėgsta skaityti knygas, bet ir tiems, kurie mėgsta jas klausyti. Šiandien galite rinktis tiek popierinį, tiek elektroninį šio leidinio variantą.
  • Parašymo stilius. Vieniems labiau įsimena vienaip, kitiems kitaip pateikiama informacija. Todėl jeigu Jums reikalingos kelių eismo taisyklės, kurios bus skirtos mokymosi procesui, verta rinktis tokį leidinį, kuris Jums bus patraukliausias. Vieniems lengviau mokytis, kai pateikiamos taisyklės ir jos išvardijamos, o kitiems tokia informacija atrodo per sudėtinga. Tuomet ieškoma, kur ji pateikiama pasitelkiant daugiau iliustracijų. Tad ieškodami geriausios kelių eismo taisyklių knygos, rinkitės tokį formatą, kuris Jums atrodo patraukliausias, kad įsiminti informaciją būtų lengviausia.
  • Papildomi priedai. Kai kurie leidiniai, kurie skirti mokytis, leidžiami su papildomais priedais. Pavyzdžiui, kompaktinėmis plokštelėmis. Kelių eismo taisyklės gali būti parduodamos ir su priedu, kuriame yra kelių eismo taisyklių teoriniai testai. Tai puikus būdas pasitreniruoti, ar perskaitytos žinios buvo tinkamai įsisavintos.
  • Leidimo metai. Tam, kad būtumėte tikri, jog įsigytas kelių eismo taisyklių leidinys yra patikimas, nepamirškite pasižiūrėti, kokie leidimo metai. Taisyklės nuolat keičiasi, tad verta rinktis tik tą rinkinį, kuriame surašyti visi naujausi kelių eismo taisyklių pakeitimai.
  • Kaina. Tai taip pat svarbus kriterijus. Jeigu norite sutaupyti, galite stebėti pasiūlymus ir įsigyti kelių eismo taisyklių leidinius tuomet, kai jiems taikoma akcija. 

 

Kodėl verta įsigyti knygas iš Pegasas.lt

Pirkti internetu labai patogu, todėl kiekvienais metais elektroniniame knygyne daugėja pirkėjų. Tiems, kurie tiksliai žino, ko ieško, tai yra geriausias būdas apsipirkti. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingos kelių eismo taisyklės, kam vykti į knygyną ir jų ieškoti lentynose, kai jas kelių mygtukų paspaudimu galima įsigyti elektroniniame knygyne. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!