Pegasas
>Knygos>Vaikų ir jaunimo literatūra>Knygos vaikams iki 6 metų

Knygos vaikams iki 6 metų

Rodoma 4621-4662 iš 5381
Žvėreliai prie jūros
Išparduota
Jurgita Juškaitė-Jakaitienė
Neįvertinta
Šuniuko Seklio užduotėlės
Išparduota
Neįvertinta
Naujokė
Išparduota
Saulius Žukas
  • Lietuvių autorius
3/5
(2)
Super lipdukų albumas
Išparduota
Nėra Autoriaus
Neįvertinta
Kalėdų Senelio staigmena
Išparduota
Neįvertinta
Super lipdukų albumas
Išparduota
Nėra Autoriaus
Neįvertinta
Nippė namie
Išparduota
Vytautas Račickas
  • Lietuvių autorius
4.5/5
(11)
BJAURUSIS AŠ
Išparduota
Annie Auerbach
4.8/5
(6)
Striukis beuodegis
Išparduota
Kostas Kubilinskas
Neįvertinta
Raganiukė.
Išparduota
Otfried Preußler
4/5
(1)
Mieli bičiuliai.J.Nekrošius
Išparduota
Juozas Nekrošius
  • Lietuvių autorius
Neįvertinta
Šen į pasakų namelį
Išparduota
Liuda Petkevičiūtė
Neįvertinta
Vėjas gluosniuose
Išparduota
Kenneth Grahame
Neįvertinta
Mašinos lenktynėse
Išparduota
Gediminas Bartusevičius
Neįvertinta
Įdomios užduotys geroms draugėms
Išparduota
Aldona Steponavičiūtė
Neįvertinta
vėrinėlio metai 3-4 m. 3 d. pr. s.
Išparduota
Aldona Tarasonienė,Kristina Stankevičienė,Ona Monkevičienė,Zita Sakavičienė
Neįvertinta
Auksinė žuvelė
Išparduota
Nėra Autoriaus
Neįvertinta
Stebuklingas portfelis
Išparduota
Vytautas Račickas
5/5
(3)
Šlepetė
Išparduota
Vytautas Račickas
  • Lietuvių autorius
3/5
(6)
Ar bijai sušlapti?
Išparduota
Laisvydė Šalčiūtė
  • Lietuvių autorius
5/5
(3)
Džiunglių knyga
Išparduota
Rudyard Kipling
5/5
(1)
Šuniuko Vinco kelionė aplink pasaulį (rusų k.)
Išparduota
Brigita Jovaiša
  • Lietuvių autorius
Neįvertinta
Puppy dog Vincas travels around the world
Išparduota
Brigita Jovaiša
  • Lietuvių autorius
Neįvertinta
Gražiosios princesės
Išparduota
Nėra Autoriaus
Neįvertinta
Ūkio mažyliai
Išparduota
Gediminas Bartusevičius
Neįvertinta
Atgal
1
...
109
110
111
112
113
...
129
Pirmyn

Tėveliai dažnai svarsto, kada vaiko gyvenime turi atsirasti knygos. Tam, kad ugdytumėte vaiko meilę knygoms, jos jo gyvenime turi atsirasti anksti. Visiškai nebūtina laukti, kol vaikas pats išmoks skaityti. Specialistai sako, kad amžiaus cenzo nėra. Knygas vaikui galima skaityti dar jam esant pilvelyje, o gimus jau kelių mėnesių kūdikiui taip pat galima skaityti knygas. Todėl knygos mažiesiems iki 6 m. yra labai populiari prekė. Jas vaikams perka ir patys tėvai, ir giminaičiai, norintys nustebinti mažuosius. 

 

Kam skirtos šios knygos?

Tikrai nebūtina mokėti skaityti tam, kad vaikas jau galėtų turėti savo knygų. Užsukę į patiems mažiausiems skirtų knygų skyrių pamatysite, jog čia pasirinkimas labai platus. Tam, kad įsigytumėte vaikui tinkančią knygelę nepamirškite pasidomėti, kokio amžiaus vaikui ji skirta. Tai rašoma ant visų vaikiškų knygų. Tik pagal amžių parinkta knyga sudomins vaiką ir sugebės išlaikyti jo dėmesį. 

 

5 punktai, kaip išsirinkti norimas knygas:

  • Pasakos. Pasakoms niekada nėra per anksti. Pasakas vaikams galima skaityti nuo mažens. Tai labai naudingas užsiėmimas. Ne tik todėl, kad taip stiprinamas tėvų ryšys su vaiku, bet ir todėl, kad pasakos padeda vaikams formuoti pasaulėžiūrą, mokytis empatijos.
  • Užduočių knygelės. Įvairaus amžiaus vaikams labai patinka knygos su užduotimis. Jos gali būti puikus pagalbininkas stengiantis ugdyti vaiko meilę knygoms.
  • Muzikinės knygelės. Tai puikus pasirinkimas tam raidos etapui, kai vaikas mokosi garsų, stebi juos, analizuoja. Kad gebėtų juos atskirti, galima to mokytis iš įvairių knygelių. Jose imituojami įvairiausi garsai, o vaikas juos gali susieti su garso šaltiniu. Pavyzdžiui, paspaudus mygtuką išgirstamas miauksėjimas, o mygtukas yra šalia katino. Tokios knygos vaikams iki 6 m. padeda susieti garsus su jų aplinka.
  • Spalvinimo knygelės. Paaugus vaikui įdomu knygas atrasti ne tik jas skaitant, bet ir užsiimant mėgstama veikla. Daugybė vaikų mėgsta piešti ir spalvinti, todėl jeigu norite, kad knyga taptų ir laisvalaikio užsiėmimu, rinkitės spalvinimo knygeles bei knygas su lipdukais.
  • Lytėjimo knygelės. Tokios knygelės dFažniausiai skiriamos patiems mažiausiems. Tiems, kurie dar tik mokosi liesti, jausti, atpažinti. Smulkiosios motorikos vystymuisi gali praversti tinkamai parinktos knygos vaikams iki 6 m. Tarp tokių yra lytėjimo knygelės, kuriose yra įvairūs skirtingi paviršiai. Taip pat vaikus sudomins knygelės su dėlionėmis bei magnetinės knygelės.        

 

Kodėl verta įsigyti knygas iš Pegasas.lt?

Knygos mažiesiems iki 6 m. labai dažnai perkamos internetu. Dažniausiai todėl, kad čia yra labai platus šių knygelių pasirinkimas. Be to, galima neskubant išanalizuoti visų jų turinį, susipažinti su aprašymais. Internetinis knygynas padeda sutaupyti laiko, nes norimas knygas galite atrinkti pasinaudoję paieška. Joje yra daug naudingų filtrų, kuriuos pasirinkus prieš akis matysite tik Jūsų kriterijus atitinkančias knygas. Be to, rinkdamiesi knygas galite pasižymėti Jums patikusias ir vėliau prie jų sugrįžti arba palyginti su kitomis.