- 25%
- 25%

Ko iš tikrųjų norite. Neuroišmintis pinigų, laimės ir sėkmės dėsniai

11,47 €
Registruokitės ir sutaupykite 3,82 € (25%)
15,29 €
Loading
Norai.

Jie gali būti dideli ir maži. Juos gali būti lengva, sunku, o kartais ir neįmanoma įgyvendinti. Tačiau be jų mes neišgyventume. Mes neturėtume motyvacijos eiti į darbą, susirasti gyvenimo draugo ar net išlipti iš lovos. Norai aprūpina kuru pagrindinį smegenų variklį, o kuo didesnės smegenys, tuo daugiau norų. Tačiau bandant atsakyti į klausimą, ko ištikrųjų mes norime, vaizduotėje ima vykti labai skirtingi procesai. Tiesa sakant, tai vienas sudėtingiausių klausimų, į kurį atsakyti tikrai nelengva.

Jei norite „visko“ – pinigų laimės ir sėkmės, pirmiausia turite suvokti, kokios neišnaudotos galios slypi jūsų smegenyse, o tada, pasitelkę knygoje pateiktas strategijas ir pratimus, jas ugdyti. Tai leis jums turėti tiek vidinius, tiek išorinius turtus: draugystę, meilę, sveikatą, galią, materialinius dalykus, prasmingą karjerą ir ilgalaikį pasitenkinimą, padės mažinti žalingą stresą, pasijusti gerokai energingesniems, labiau susikoncentruoti ir išlaikyti dėmesį visą dieną, pagerinti bendrą savijautą, greičiau įgyti naujų įgudžių, kurti didesnį pastenkinimą teikiančius santykius darbe, tiek namuose. Išmoksite negatyvą paversti optimizmu, todėl kone bet kurioje situacijoje galėsite priimti tinkamus sprendimus.

Siekiant bet kokio svarbaus gyvenimo tikslo, smegenyse turi būti išvystyti keturi neurologiniai procesai: motyvacija, sprendimu priėmimas, kūrybiškumas ir sąmoningumas.

Daugiau informacijos
SKU 000000000002176407
EAN kodas 9786098210095
ISBN kodas 9786098210095
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 225
Leidimo metai 2018-05-04
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Leidykla Tobulėjimo projektai, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą