SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Kortų žaidimas PAW PATROL BLACK PETER

 • Tik knygynuose
1.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

Kortų žaidimas „Juodasis Peteris“ PAW PATROL.

Juodasis Peteris susideda iš 12 kortų porų ir vienos kortos, vadinamos „Peteriu“. Išmaišytas kortas išdalinkite, jeigu kam teko daugiau, tai nedaro įtakos žaidimo eigai. Žaidėjai radę savo turimų kortų poras, jas padeda ant stalo, jos žaidime jau nedalyvauja. Žaidėjai laiko korteles taip, kad kaimynai nematytų. Pirmas žaidėjas duoda kaimynui iš kairės išsitraukti iš savo kortų vieną kortą. Jeigu šiam susidaro porą, ją padeda į stalo vidurį. Jeigu pora nesusidarė, ją pasilieka ir duoda traukt kaimynei iš kairės. Žaidėjas, likęs su „Peterio“ korta, pralaimi. 

Memo – tikslas surinkti kuo daugiau kortų porų. Atidėkite „Peterio“ kortelę, likusias išmaišykite, užverstas sudėkite ant stalo. Reikia atvertus dvi korteles, rasti porą. Jeigu nepavyksta iš pirmo karto, korteles užverstas padėkite į tą pačią vietą. Tada ėjimas perduodamas žaidėjui iš kairės. Jeigu randate porą, ją pasiliekate ir einate dar kartą. Laimi žaidėjas, kuris surinko daugiausiai porų.

NEREKOMENDUOJAMA VAIKAMS IKI 3 METŲ. Skirta vaikams nuo 6 metų. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Prieš naudojant nuvalykite švaria drėgna servetėle. Nelaikykite ir nežaiskite arti ugnies ir įkaitusių paviršių. Gaisro atveju skambinti bendruoju pagalbos te.: 112. Pakuotė nėra žaislas - neduokite jos detalių vaikui. 
 
Gamintojas: „Cartamundi“ Visbeekstraat 22, 2300 Turnhout, Belgija. 

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  CartaMundi
 • Leidimo metai
  2019-03-12
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Matmenys
  9x6x1
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • Prekės kodas
  000000000005182971
 • EAN kodas
  5901911002860
 • ISBN kodas
  5901911002860

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis