Pegasas


Pegasas

ThinkFun

Kortų žaidimas ThinkFun SWISH

16,99 
 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 3-5 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

  Pristatysime per 3-5 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

 • Amžius: 8+
 • Žaidėjų skaičius: 1+

Swish yra įdomus, greitos reakcijos reikalaujantis kortelių žaidimas, lavinantis erdvinį mąstymą. Dėliokite korteles ir raskite tarpusavyje derančius derinius!
Žaidimą sudaro: 60 skaidrių kortelių ir 1 maišelis kortelėms susidėti.

Žaidimo tikslas yra iki žaidimo pabaigos surinkti kuo daugiau kortelių.

Swish yra kortelių žaidimas, kuriame kortelės dedamos viena ant kitos taip, kad vienos spalvos taškas atitiktų tokios pat spalvos apskritimą. Kortelės gali būti pasukamos ir pakreipiamos bet kuria kryptimi, tačiau nei vienas taškas ar apskritimas neturėtų likti be poros.

Atminkite – kuo daugiau derinių pastebėsite, tuo daugiau kortelių surinksite!
Žaidimo pradžia. Pasirinkite žaidimo vietą, kuri būtų matoma visiems žaidėjams. Pasirinkite vieną žaidėją, kuris sumaišo kortas ir jas padalina (kortų dalytojas).
Pastaba. Geriausia žaidimą dėti ant šviesaus paviršiaus stalo, nes tada kortelėse esančios detalės matosi geriausiai.

Žaidimo eiga.
1. Kortelių dalytojas sumaišo korteles ir deda 16 kortelių po 4 kvadratu ant stalo. Tada šaukia „Pradedam!“, ir visi žaidėjai pradeda ieškoti tinkamų kortelių derinių.
2. Žaidėjams neleidžiama imti kortelių nuo stalo, jie privalo tai daryti mintyse.
3. Žaidėjas, sudaręs derinius, šaukia „Jau!“.
4. Dabar žaidėjas paima korteles nuo stalo ir sudeda jas į derinius vieną ant kitos.
5. Jei deriniai yra teisingi, žaidėjas šias korteles pasiima. Kortelių dalytojas į tuščias vietas deda naujas korteles.
6. Jei deriniai nesutampa, kortelės dedamos atgal ant stalo. Žaidėjas kaip baudą privalo atiduoti vieną iš jo surinktų kortelių. Jei žaidėjas dar neturi kortelių, jis baudos mokėti neturi. Baudoms atiduotos kortelės pašalinamos iš žaidimo.
7. Žaidėjai turi palaukti, kol ant stalo vėl bus 16 kortelių, kad galėtų šaukti „Jau!“. Išimtis yra žaidimo pabaiga, kai ant stalo lieka mažiau nei 16 kortelių.

Pastaba: Jei visi žaidėjai mano, kad su ant stalo esančiomis kortelėmis daugiau derinių sudaryti nepavyks, tai kortų dalytojas 4 senas korteles gali pakeisti 4 naujomis. Tačiau tokių situacijų pasitaiko retai. 

Žaidimo pabaiga. Žaidimas baigiamas, kai ant stalo nebelieka kortelių, arba visi žaidėjai sutinka, kad iš ant stalo esančių kortelių nebegalima sudaryti nei vieno derinio. Daugiausia kortelių surinkęs žaidėjas yra žaidimo nugalėtojas!

Naudingas patarimas – norint geriau suprasti taškų ir apskritimų išdėstymą ant kortelių, naudinga žinoti, kaip jie yra išdėstyti pagal spalvas:
1. Oranžiniai taškai ir apskritimai yra išdėstyti kortelių centre ant išorinių kraštų.
2. Žali taškai ir apskritimai yra kortelių centre apatiniame ir viršutiniame krašte.
3. Mėlyni taškai ir apskritimai yra išdėstyti keturiuose kortelės kampuose.
4. Alyviniai taškai yra kortelių viduryje, po kitais.

Žaidimo lygiai.
 • Pradedančiųjų lygis. Žaidėjai mato tik 2 kortelių derinius. Pradedantiesiems tai padeda geriau suprasti žaidimo struktūrą ir kortelių pasukimo ir pakreipimo būdus.
 • Vidutinio sudėtingumo lygis. Jei žaidėjai yra skirtingo lygio, pažengusieji turi rasti bent 3 kortelių derinius, o pradedantieji gali ieškoti 2 kortelių derinių.
 • Ekspertų lygis. Žaidėjai turi rasti 3, 4 arba 5 kortelių derinius. Žaidėjai gali pradėti nuo 3 derinių ir tęsti toliau, didindami derinių skaičių.
 • Pasiansas. Žaidėjas stengiasi surasti kuo daugiau kortelių derinių ir tai atlikti kuo greičiau. Matuokite laiką chronometru ir kaskart žaisdami mėginkite pagerinti savo rezultatą! Kiekvieną kartą, kai manote, kad daugiau derinių sudaryti nebegalima, 4 senas korteles galima pakeisti naujomis 4 kortelėmis. Patyręs žaidėjas gali mesti sau iššūkį rasti 3, 4, 5 ar net 12 kortelių derinių!

Dėmesio! Smulkios dalys. Žaidimas netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Pavojus uždusti!

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  ThinkFun Inc. USA
 • Leidimo metai
  2020-07-30
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  20,3x11,2x4
 • Prekės ženklas
  ThinkFun
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005194388
 • EAN kodas
  019275015121
 • ISBN kodas
  019275015121

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis