Kūdikio žaislas VEIDRODINIS KAMUOLĖLIS

8,99 €
Loading
Kūdikio žaislas VEIDRODINIS KAMUOLĖLIS.

Jūsų kūdikiui - jau 6 mėnesiai ir jis mokosi gulėti ant pilvuko?

Tuomet, kai jums prireiks papildomo laiko sau, o jums jo tikrai prireiks, kūdikiui sudominti ir nuotaikai pakelti naudokite tėvų pamiltą ir ypač mėgstamą mažylių, „Brain Builders“ serijos magiškų atspindžių kamuolėlį.

Magiškas kamuolėlis tampa iš tiesų magišku pagalbininku, nes:

  • Yra nešiojamas bei paprastai tvirtinamas.
  • Žaislas siurbtuku yra lengvai pritvirtinamas prie plokščių paviršių ir stipriai laikosi kūdikiui jį liečiant, traukiant ar netgi kopiant juo. Puikiai tinka užimti mažyliui valgant prie stalo ar lavinant kūdikio kaklo raumenis keliant galvą, kuomet jis yra pasiruošęs gulėti ant pilvuko. 


  • Sukurtas tarškėti.
  • Atrasdamas vis naujus savo atspindžius, kūdikis taip pat gali išgauti garsus judindamas ir žaisdamas magišką atspindžių kamuolėlį. 


  • Kūdikiui lengva jį suimti rankomis.
  • Kuomet kamuolėlis nėra pritvirtintas prie paviršiaus, kūdikis gali žaisti juo laikydamas žaislą už kraštų. Išgaubta kamuolėlio forma padeda sutelkti kūdikio dėmesį nuolat besikeičiančiais ir smalsumą sužadinančiais atspindžiais. 

  • Saugus  - be BPA ir ftalatų.
  • BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje. Šis žaislas yra saugus kramtyti bei kūdikiui bučiuoti savo atvaizdus kamuolėlio paviršiuje. 

Priežiūra: prieš naudojant, žaislą nuvalykite drėgna servetėle ar nuplaukite švelniu muilu. Nusausinkite. Nemerkite į vandenį. Perspėjimas: pašalinkite produkto pakuotę prieš duodami žaislą vaikui. Pakuotę išsaugokite. Visi kramtukai yra skirti įprastam naudojimui. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. Produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.
Daugiau informacijos
EAN kodas 842076110128
ISBN kodas 842076110128
SKU 000000000005180093
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2018-10-19
Leidykla People Co Ltd

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą