Lakštinė veido kaukė STAY WELL VEGAN, 5 vnt.

11,99 €
Loading

Veganiškų lakštinių kaukių rinkinys STAY WELL VEGAN - 5 vienetai.


  • "STAY Well Vegan Aloe Vera Sheet Mask“  kaukė sudaryta iš alavijo ir azijinės centelės ekstraktų, kurie drėkina ir atpalaiduoja odą. Medžiaga yra natūrali ir biologiškai suyranti. Tai išskirtinio švelnumo kaukė, kuri maloniai rūpinasi oda.
  • "STAY Well Vegan Blueberry Sheet Mask“ kaukė su mėlynių ekstraktu ir vitaminu B pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios valo ir atgaivina odą. Medžiaga yra natūrali ir biologiškai suyranti. Tai išskirtinio švelnumo kaukė, kuri maloniai rūpinasi oda.
  • "STAY Well Vegan Pineapple Sheet Mask“ kaukė yra unikalus koncentruoto ananasų ir alijošiaus ekstrakto mišinys, kuris iš karto odai suteikia švelnumo ir spindesio. Medžiaga yra natūrali ir biologiškai suyranti. Tai išskirtinio švelnumo kaukė, kuri maloniai rūpinasi oda.
  • "STAY Well Vegan Pomegranate Sheet Mask“ kaukės sudėtyje yra granatų ekstrakto ir tirpaus kolageno, kuris padeda išlaikyti odos stangrumą ir suteikia jaunatviškumo. Medžiaga yra natūrali ir biologiškai suyranti. Tai išskirtinio švelnumo kaukė, kuri maloniai rūpinasi oda.
  • "STAY Well Vegan Watermelon Sheet Mask“ kaukės sudėtyje esantis arbūzų ir ličio ekstraktas pasižymi stipriu drėkinamuoju ir raminamuoju poveikiu. Medžiaga yra natūrali ir biologiškai suyranti. Tai išskirtinio švelnumo kaukė, kuri maloniai rūpinasi oda.
Daugiau informacijos
EAN kodas 4745090047752
ISBN kodas 4745090047752
SKU 000000000005203094
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Anglų
Leidimo metai 2021-10-20
Leidykla C&Tech Corp.

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą