Pegasas


Pegasas

Logico Primo

Lavinamosios kortelės LOGICO PRIMIO Suvokimas

 • Tik knygynuose
6.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

LOGICO PRIMO kviečia mokytis žaidžiant


Į žaidimo lentą įdedama kortelė. Lentos apačioje įstatomi spalvoti skridinėliai.
Kiekviena užduotis yra pažymėta spalvotu skrituliuku. Vaikas paima tokios pačios spalvos skridinėlį ir įstumia jį prie teisingo atsakymo dešinėje kortelės pusėje. Žingsnis po žingsnio taip išsprendžiamos visos užduotys. Apvertus kortelę kita puse, galima pasitikrinti atsakymus ir ištaisyti klaidas. Skridinėliai neiškrenta iš savo vietų, todėl žaidimą galima bet kada nutraukti ir pratęsti vėliau.


Kuo naudingas LOGICO PRIMO?


LOGICO PRIMO – 3–6 metų amžiaus vaikams skirta žaidimų serija, pritaikyta užsiėmimams darželiuose, pradinėse mokyklose, parengiamosiose klasėse arba namuose. Bendradarbiaujant su kvalifikuotais vaikų darželių ir mokyklų pedagogais buvo parengta teminė, iliustruota medžiaga, skatinanti žaisti, mąstyti ir pasakoti. Temos parinktos atsižvelgiant į vaikų patirtį. Paveikslėliuose vaikai ras įvairių situacijų ir figūrų, su kuriomis jiems bus lengva susitapatinti.
LOGICO PRIMO padės vaikams žaidžiant lavinti suvokimą, pažinti skaičius ir spalvas, orientuotis erdvėje, praplėsti kalbines galimybes, priimti informaciją ir įsisąmoninti loginius ryšius ieškant panašumų. LOGICO PRIMO žaidimų struktūra naudinga lavinant vaikus, turinčius kalbinių sutrikimų, – ypač įtvirtinant sakinių modelius, garsų ir jų junginių vartojimą. LOGICO PRIMO programos sudarytos taip, kad vaikai galėtų žaisti vieni arba grupėse ir patys pasirinkti korteles bei jų skaičių. Kita kortelių pusė lavina savikontrolę ir teikia papildomą pagalbą.
LOGICO mokymo ir mokymosi programa, sukurta Vokietijoje 1993 metais, yra viena sėkmingiausių mokymosi sistemų. LOGICO rekomenduoja Lisabonos pedagoginis universitetas, 2000 m. viena iš LOGICO programų buvo nominuota „Metų žaidimu 2000“ Nyderlanduose.
LOGICO PRIMO – puiki pagalba tėvams, auklėtojams, pradinių klasių mokytojams ir specialiesiems pedagogams.

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  Nieko rimto UAB
 • Leidimo metai
  2021-01-05
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  22x17x1
 • Prekės ženklas
  Logico Primo
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005197261
 • EAN kodas
  4779019431841
 • ISBN kodas
  4779019431841

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis