Literatūra. Vadovėlis 7 klasei, 1 dalis (serija „Atrask“)

17,89 €
Loading

Serijos „Atrask“ literatūros vadovėlio medžiaga ugdo plataus akiračio ir smalsų skaitytoją, tekstų tyrėją ir kūrėją, moko mokytis tiriant ir nuo pat pirmų pamokų įtraukia. Mokinys ras įvairios pagalbos ir mokymosi strategijų. 


• Mokiniai tobulina skaitymo ir teksto suvokimo gebėjimus, jie skatinami ne tik skaityti, bet ir kurti įvairius tekstus.

• Šiuolaikiškos užduotys ir analizuojami kontekstai nagrinėjant įvairius tekstus. 

• Įdomios kūrybinės užduotys, diskusiniai klausimai ir bendri projektai.

• Sudėtingi dalykai aiškinami pateikiant suprantamus siužetus, schemas, iliustracijas.

• Mokomasi aiškinantis tyrimo (probleminius) klausimus, patiems ieškant informacijos, surandant atsakymus ir įsivertinti.  


Literatūros vadovėlio komplektą sudaro vadovėlis (2 dalys), užrašai (2 dalys), interaktyvios metodinės rekomendacijos ir skaitmeniniai ištekliai mokymosi aplinkoje https://klase.eduka.lt/.


Mokytojams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio, jį papildančios metodinės medžiagos ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją.


Mokiniams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokinio licenciją ir kai vadovėlį bei užduotis jiems priskiria „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją turintis asmuo.


Daugiau informacijos
SKU 000000000003136250
ISBN kodas 9785430068257
EAN kodas 9785430068257
Leidimo metai 2018-10-19
Pav. originalo kalba Literatūra. Vadovėlis 7 klasei, 1 dalis (serija „Atrask“)
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 160
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą