Pegasas
Pegasas

Loginis žaidimas TICKET TO RIDE: STOTIES VADOVAS

 • -30%Nuolaida
20,99 
Registruokitės ir sutaupykite 9,00  (-30%)
29,99 
 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 2.99 €

  Pristatysime per 2-4 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Loginis žaidimas TICKET TO RIDE: STOTIES VADOVAS

Ar sugebėtumėte sėkmingai vadovauti stočiai ir laiku paruošti traukinius kelionei? Išspręskite 40 įvairaus sudėtingumo galvosūkių ir įrodykite, kad galite geriau. XX a. pradžia. Europą vagoja geležinkelio bėgiai, o stotyse tiesiog knibžda keliautojų, krovinių ir traukinių. Vieni išvyksta, kiti atvyksta, o peronai tampa tikrais labirintais. Čia šeimininkauja iešmininkai ir manevrų operatoriai, kurių darbas – sujungti ir tolimoms kelionėms paruošti traukinių sąstatus. Jie zuja pirmyn atgal, vadovauja mašinistams ir savo darbą atlieka nepriekaištingai. Ar jums pavyktų taip gerai pasirodyti?

Detalus aprašymas

„Ticket to Ride" žaidimų seriją beveik kiekvienais metais papildo nauji produktai. Įprastai tai būna naujų šalių žemėlapiai, atnaujintos ar jubiliejinės žaidimo versijos. Šį kartą tai visai kitokio pobūdžio žaidimas-galvosūkis, skirtas vienam žaidėjui. Kaip įprasta bet kuriam „Ticket to Ride" žaidimui, dizaino ir komponentų kokybė – nepriekaištinga. Plastikinėms dalims nestinga detalumo, dominuoja ryškios ir nuotaikingos spalvos, žaidimas lengvai ir greitai paruošiamas bei lygiai taip pat greitai sutvarkomas.

Visą žaidimą sudaro 40 skirtingų įvairaus sudėtingumo užduočių. Visų jų principas vienodas – žaidėjai gauna kortelę, kurioje parodytas pradinis traukinių ir garvežių išdėstymas lentoje ir nurodyta, kokį sąstatą reikia paruošti. Žaidėjų užduotis – atliekant specialius traukinių manevrus, paruošti sąstatą kelionei. Jiems teks pervežti garvežius ir vagonus iš vieno kelio į kitą, laiku ir reikiamose vietose juos sujungti sujungti ir atjungti, sugalvoti kaip apvažiuoti remontuojamus bėgius, įvertinti sąstato ilgį ir kiek vagonų gali tilpti viename kelyje. Viską reikia atlikti panaudojant kaip galima mažiau ėjimų, todėl iš pradžių gana lengvai įveikiamas žaidimas greitai tampa smagų iššūkį suteikiančia treniruote mintims. Nėra laiko delsti, reikia kibti į darbus.

Trumpos žaidimo taisyklės

Žaidimo taisyklės – labai paprastos. Pirmiausia, išsirinkite galvosūkio kortelę. Jos suskirstytos pagal sudėtingumą, kurio lygiai nurodyti taisyklėse. Viršutinėje kortelės dalyje parodyta, kaip galvosūkio lentoje sudėti garvežius ir vagonus, kurie bėgiai yra užblokuoti, kuriais važiuoti galima. Kortelės apačioje pavaizduota, kaip turi atrodyti lenta, atlikus sprendimą. Kairėje kortelės pusėje parodytas leistinas ėjimų skaičius. Kuo mažiau ėjimų prireiks, tuo geresnį įvertinimą gausite. Baigę pasiruošimą galite pradėti manevrus. Kiekvienas jūsų veiksmas lentoje yra laikomas ėjimu. Galite vienu keliu, atlikdami ne statesnius kaip 90 laipsnių posūkius pirmyn arba atgal pervežti vieną garvežį, prikabinti arba atkabinti nuo jo vagonus, juos traukti arba stumti. Ėjimų skaičių galima patogiai sekti žaidimo lentoje, o sprendimus pasitikrinti kitoje kortelių pusėje. Sėkmės!
Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.

DĖMESIO! Netinka jaunesniems nei 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti birios, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.  
Prekė pažymėta CE ženklu. 

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  KADABRA UAB
 • Leidimo metai
  2021-12-01
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  26x7x26
 • Originalo kalba
  Anglų
 • SKU
  000000000005204313
 • EAN kodas
  3558380087731
 • ISBN kodas
  3558380087731

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis