- 25%
- 25%

Machiavelli. Gyvenimas ideologijos šešėlyje

5,84 €
Registruokitės ir sutaupykite 1,95 € (25%)
7,79 €
Loading
Paul Oppenheimer (Polas Openheimeris) – The City College of New York lyginamosios literatūros profesorius. Jo knyga „Machiavelli: gyvenimas ideologijos šešėlyje“ – autentiškais dokumentais ir istoriniais šaltiniais paremta studija apie garsųjį XV a. rašytoją, istoriką ir politikos teoretiką. Tačiau ne tik. Čia kaip gyva iškyla ankstyvojo Renesanso laikų Florencijos respublika ir visa to meto Italijos istorinė, politinė, kultūrinė situacija. 
Tai knyga apie neeilinio likimo asmenį, formavusį valstybę ir valstybės įtaką unikaliai asmenybei.
Nicolo Machiavellis – viena ryškiausių Florencijos respublikos figūrų. Jis formavo Florencijos respublikos politiką, jis palaikė ryšius su užsieniu ir popiežiumi. Jis – neginčijamai vienas svarbiausių politikos teoretikų, kurio fundamentalūs teiginiai apie politinę galią ir valdžią ir iki šiol tebėra stebėtinai aktualūs. 
Jo mąstymas buvo nepaprastai paradoksalus ir įžūliai novatoriškas. Jis sukūrė radikalias teorijas apie klastą, išdavystę, socialines transformacijas, išsiskiriančias savo negailestingumu ir šaltu apskaičiavimu. Originalus, klastingas, nepaprastai įtakingas, patyręs ir valdžios aukštumas, ir atstūmimą, Nicolo Machiavellis buvo ir tebėra viena kontroversiškiausių ir įdomiausių visuomenės ir politikos figūrų. 
Jo gyvenimas ir pažiūros – ir raktas šiuolaikinei politikai, ir jos veidrodis.  
Daugiau informacijos
SKU 000000000002179277
EAN kodas 9786094663635
ISBN kodas 9786094663635
Knygos formatas Popierinė knyga
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 464
Pav. originalo kalba Machiavelli. A Life Beyond Ideology
Leidimo metai 2018-12-18
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Leidykla Tyto alba UAB
Vertėjas Daumantas Gadeikis

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą