- 15%
- 15%

Mankštinkimės kaip gyvūnai

23,20 €
Registruokitės ir sutaupykite 4,09 € (15%)
27,29 €
Loading
Kūdikystės ir ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo klausimai sudėtingi ir įvairiapusiški. Šiame laikmetyje, nepriklausomai nuo didžiulės ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programų įvairovės, fizinio ugdymo problema išlieka itin aktuali.

Kas gi svarbiausia ugdant vaiką? Pirmiausia į šį klausimą norėtųsi atsakyti taip: viskas svarbu! Svarbu suvokti sveikatos esmę – fizinių ir dvasinių galių harmoniją. 

Tai ką gi daryti tėveliams, kad vaikas būtų sveikas? Svarbi ir būtina nuostata – pradėti nuo savęs. Didžiulę reikšmę vaiko sveikatai, jos stiprinimui, ateities gyvenimui turi vaiko prigimtinės galios, kurios didele dalimi priklauso nuo tėvų sveikatos, jų gyvenimo stiliaus.

Šiuolaikiniame technologijų amžiuje itin aktuali problema tampa hipodinamija (nejudrumas, nepakankamas fizinis aktyvumas), pradedant ankstyvuoju vaikų amžiumi. Todėl ir šios knygos pagrindinė idėja – patarti tėveliams, kaip ugdyti sveikus, fiziškai aktyvius vaikus.

Mažyliams būdingi gerai išlavinti pamėgdžiojimo įgūdžiai, todėl tikslinga pamėgdžiojimu grįsti pagrindinių judesių mokymą. Tai įprasmina šioje knygoje pateikiama unikali fizinio ugdymo metodika, paremta gyvūnų pozų, judesių ir elgesio pamėgdžiojimu, realizuojanti veiksmingą ir harmoningą vaiko asmenybės, jo kūrybinių, intelektinių ir fizinių galių ugdymą, atverianti galimybę spręsti pagrindinių judesių lavinimą, plėtoti ir turtinti motorinę vaikų patirtį.
Mankštinimasis kaip gyvūnai – tai paprastumas, be kurio neįmanoma vaiko kūryba. Tai daugiau negu meilė gyvajai gamtai – tai susijungimas su ja. 

Knygoje pateikta informacija bus naudinga ne tik tėveliams, seneliams, šeimoms, bet ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams, siekiantiems naujovių vaikų fizinio ugdymo metodikoje ir norintiems padėti tėvams geriau pažinti vaiko individualias galias, ir kineziterapeutams, masažistams, universitetinių pedagogikos krypties studijų programų studentams.

Daugiau informacijos
SKU 000000000002188014
EAN kodas 9789955325512
ISBN kodas 9789955325512
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 244
Leidimo metai 2021-10-13
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Lietuvių
Leidykla Lucilijus, K.J.Vasiliausko leidykla

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą