- 50%
- 50%

Margarita (ne)tobulų piešinių šalyje

4,89 €
Registruokitės ir sutaupykite 4,90 € (50%)
9,79 €
Loading
3–6 metų vaikams

Šilta ir pamokanti paveikslėlių knygelė apie nesėkmės baimę, netobulai gražų mūsų pasaulį ir kūrybos teikiamą džiaugsmą. 

Margarita mėgsta piešti ir trokšta, kad jos nupiešti gyvūnėliai būtų kaip tikri. Deja, zebro kojos per ilgos, žuvis – kampuota, o dramblio ausys velkasi žeme. Kad ir kaip stengiasi mergaitė, tobulai nupiešti nepavyksta. Dėl to mažylei labai skaudu... Tik ar būtinai piešiniai turi būti tikroviški? Ar tik tai, kas tobula, yra gražu ir prasminga?  

„Knygelė kalba itin svarbiomis temomis – apie tobulo rezultato siekį, nesėkmės baimę, savęs vertinimą. Tai vieni reikšmingiausių ir aktualiausių iššūkių emociškai sveiko vaiko vystymuisi. Aprašomi įvykiai ir jausmai artimi daugeliui vaikų, o tai leidžia jiems geriausiai įsijausti į turinį, jį įsisavinti ir mokytis taikyti savo gyvenime.“ Psichologė Milda Karklytė-Palevičienė

„Margarita (ne)tobulų piešinių šalyje“
• Moko labiau pasitikėti savimi
• Padeda įžvelgti netobulų dalykų grožį ir prasmę
• Padeda įveikti neigiamas emocijas ir nenuleisti rankų
• Žaismingos ir meniškos iliustracijos ugdo estetikos pojūtį ir kūrybingumą

Šarūnė Baltrušaitienė kūriniuose vaikams daug dėmesio skiria kasdienėms vaikų problemoms ir jų sprendimams, todėl jos knygos gali padėti mažiesiems įveikti ne vieną gyvenimo pradžios iššūkį. 

Vizualų mažosios dailininkės paveikslą ir ryškias bei linksmas iliustracijas knygelei sukūrė Greta Duobienė – drąsiai į vaikų knygų pasaulį žengianti kūrybinga menininkė.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090144213
ISBN kodas 9786090144213
SKU 000000000001112491
Leidimo metai 2021-02-26
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 36
Viršelio tipas Kietas
Leidykla Alma littera

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą