Mokomasis kortų žaidimas LEARN ENGLISH CARTAMUNDI

3,49 €
Loading
Kortų žaidimas „Mokomės anglų kalbos“.

Žaidimas susideda iš 55 kortelių. Dvipusės kortelės (paveikslėlis – vertimas) padės išmokti žodžių. Galima žaisti kelis žaidimus. 

Viktorina – tikslas yra surinkti kuo daugiau kortelių. Žaidėjai išsidalina korteles. Pirmas žaidėjas rodo kitiems paveiksliuką. Pirmas pasakęs teisingą pavadinimą angliškai, pasiima kortelę ir tęsia žaidimą. Jeigu niekas neatspėja, žaidėjas kortelę pasilieka ir rodo kitą. 

Memo – tikslas yra surinkti kuo daugiau kortelių. Žaidėjai išsidalina korteles, garsiai jas perskaito ir padeda piešinėliu į viršų ant stalo. Jauniausias žaidėjas pasako vienos išsirinktos kortelės vertimą. Žaidėjas iš kairės patikrina atsakymą. Jeigu teisingai, žaidėjas pasiima kortelę ir spėja toliau. Jeigu neteisingai, kortelę padeda į vietą, o žaidėjas iš kairės tęsia žaidimą.

Vaizduotė – tikslas iš pasirinktų žodžių sukurti istoriją. Žaidėjai kartu galvoja pasakojimą, naudodami kuo daugiau vienos kategorijos žodžių.

NEREKOMENDUOJAMA VAIKAMS IKI 3 METŲ. Skirta vaikams nuo 6 metų. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Prieš naudojant nuvalykite švaria drėgna servetėle. Nelaikykite ir nežaiskite arti ugnies ir įkaitusių paviršių. Gaisro atveju skambinti bendruoju pagalbos tel.: 112. Pakuotė nėra žaislas - neduokite jos detalių vaikui. 
Daugiau informacijos
EAN kodas 5411068901195
SKU 000000000005182966
ISBN kodas 5411068901195
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2019-03-12
Viršelio tipas Kita
Leidykla CartaMundi

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą