Pegasas


Pegasas

Cartamundi

Mokomasis kortų žaidimas MULTIPLICATION CARTAMUNDI

 • Tik knygynuose
3.49
Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

Kortų žaidimas „Mokomės daugybos“.
 
Žaidimas susideda iš 55 kortelių. 

Pradedantiesiems. Karas – tikslas yra surinkti kuo daugiau kortelių. Išsirinkite vieno skaičiaus daugybos korteles (pvz., skaičiaus 3) ir išdalinkite žaidėjams po lygiai. Vienas žaidėjas rodo kortelę su daugybos užduotimi. Greičiausiai atsakęs žaidėjas laimi. 

Atviras karas – tikslas yra surinkti kuo daugiau kortelių. Žaidėjams išdalinama po 5 korteles užduotimi į viršų (į atsakymą žiūrėti negalima). Žaidėjai tuo pat metu deda ant stalo po 1 kortelę ir sako daugybos rezultatą. Jeigu suklydo, pralaimi visą etapą. Laimi žaidėjas, kuris nugalėjo 3 arba 5 etapus. 

Pažengusiems. Memo – rasti korteles, kurių atsakymas tas pats. Iš ant stalo išdėtų kortelių daugybos veiksmu į viršų žaidėjas išsirenka vieną ir ieško kitos su tokiu pačiu atsakymu. Kiti žaidėjai irgi gali spėti. Jeigu niekam nepavyksta, galima rinktis kitą kortelę. Laimi žaidėjas, daugiausiai surinkęs kortelių. 

Totalito – sudedamos visos kortelės daugybos veiksmu į viršų. Žaidėjas išsirenka skaičių iki 200. Žaidėjas, kuris surenka iš kortelių reikiamą skaičių sumą, laimi tas korteles. Pirmas, surinkęs 10 kortelių, laimi. Pavyzdžiui, žaidėjas sugalvojo 42: 6x7 arba 7x6, bet ir 18+24 (3x6 ir 4x6 arba 9x2 ir 3x8). 

NEREKOMENDUOJAMA VAIKAMS IKI 3 METŲ. Skirta vaikams nuo 6 metų. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Prieš naudojant nuvalykite švaria drėgna servetėle. Nelaikykite ir nežaiskite arti ugnies ir įkaitusių paviršių. Gaisro atveju skambinti bendruoju pagalbos tel.: 112. Pakuotė nėra žaislas - neduokite jos detalių vaikui.  

Gamintojas: „Cartamundi“ Visbeekstraat 22, 2300 Turnhout, Belgija.

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  CartaMundi
 • Leidimo metai
  2019-03-12
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  9x6x2
 • Prekės ženklas
  Cartamundi
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005182967
 • EAN kodas
  5411068901188
 • ISBN kodas
  5411068901188

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis