Pegasas


Pegasas

Kosmos

Mokslinis rinkinys KOSMOS Grow Crystals

 • Tik knygynuose
11.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

Mokslinis rinkinys KOSMOS Grow Crystals.


Mėlyna, raudona, geltona - gražios spalvos netrukus įžiebs stebuklingus kristalus. Nuostabu, kokių jie yra formų! Tiesiog ištirpinkite uždaras kristalų druskas ir stebėkite, kaip per kelias dienas susikuria įvairių dydžių kristalų gabalėliai.


Naudodami skirtingas šio eksperimento rinkinio spalvas, vaikai gali lengvai auginti unikalius kristalus. 


Kūrybiška ir žavinga - ši KOSMOS eksperimentų dėžutė yra siūloma vaikams virš 10 metų, skatinant juos pradėti domėtis kristalais, jų pažinimu, auginimu.


Naudojimo instrukcija:


1 EKSPERIMENTAS: PIRMŲJŲ KRISTALŲ AUGIMAS


1. Išklokite kilimėlį. Užpildykite seną puodą vandeniu iš čiaupo, kad jo dugnas būtų padengtas maždaug 3 cm vandens ir užvirinkite vandenį ant viryklės.


2. Dabar atsargiai neškite puodą vandens į eksperimento vietą ir padėkite jį ant kilimėlio.


3. Supilkite visą alūno pakelį į švarų stiklainį. Į jį įpilkite 140 ml vandens.


4. Įdėkite stiklainį su alūnu į karšto vandens puodą ir maišykite stiklainio turinį medine mentele, kol visas alūnas ištirps.


5. Palikite stiklainį per naktį atvėsti.


6. Kitą dieną alūno tirpalą supilkite į antrą stiklainį! Likusius kristalus ant dugno, reikia pašalinti mentele ir palikti džiūti. 


 2 EKSPERIMENTAS: SPALVOTI KRISTALAI


1. Ištirpinkite dažų tabletę vandenyje, 10 ml matavimo stiklinėje.


2. Pagaminkite alūno tirpalą taip, kaip aprašyta 1 eksperimente. Prieš palikdami tirpalą atvėsti, įpilkite spalvoto vandens ir gerai išmaišykite. Spalvotų kristalų tikėkitės kitą dieną.


PATARIMAS: pabandykite įdėti įprastą alūno kristalą į tirpalą. Taip pat išaugs kristalai ant jo paviršiaus!


3 EKSPERIMENTAS: AUGINAMAS ATSKIRAS KRISTALAS


1. Naudokite 1 eksperimento alūno tirpalą ir vėl ištirpinkite mažus kristalus karštame vandenyje. Jūs turite palikti tirpalą atvėsti iki kambario temperatūros!


2. Suraskite gražų kristalą iš savo lobių skrynios ir atsargiai pririškite prie plonos medvilnės skiautės. Tada medvilnės kraštą suriškite prie pieštuko ir pakabinkite kristalą tirpale taip, kad jis būtų maždaug skysčio centre. Jis visada turi kaboti žemiau skysčio paviršiaus!


3. Palikite stiklainį pastovėti. Uždenkite jį virtuviniu rankšluosčiu, kad nepatektų dulkių. Kiekvieną kartą, kai ant stiklainio dugno nusėda mažų kristalų sluoksnis, nuimkite kristalą ir vėl ištirpinkite mažus kristalus karštame puode. Palikite tirpalą tinkamai atvėsti kiekvieną kartą prieš pakabindami kristalą atgal į tirpalą!


Kiekvienoje pakuotėje yra originali gamintojo instrukcija su iliustracijomis.


Gamintojas: KOSMOS, Vokietija.

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  Thames & Kosmos UK LP
 • Leidimo metai
  2021-07-19
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  22x18,5x4,5
 • Prekės ženklas
  Kosmos
 • Originalo kalba
  Anglų
 • SKU
  000000000005200766
 • EAN kodas
  4002051616755
 • ISBN kodas
  4002051616755

Palikite atsiliepimą pirmieji

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis