Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-40 iš 102
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Aplankai ir segtuvai

Aplankai ir segtuvai (102)

Rodoma 1-40 iš 102
Filtras
Panta Plast
2,59 €
(1)
Ancor
3,59 €
Harry Potter
7,99 €
Mažasis Princas
8,99 €
Ancor Unique
3,59 €
Ložė
1,99 €
Panta Plast
2,29 €
Pusheen
7,99 €
Ložė
0,59 €
SM-LT
4,59 €
Ložė
1,99 €
Nauja
Pagna
3,99 €
Nauja
Papermnt
3,99 €
Ancor Unique
3,99 €
Ancor Smooth
3,99 €
Nauja
1
2
3
Pirmyn
Filtras

Pirmiausia – tvarka

Geri darbo ar mokymosi rezultatai, pirmiausiai, prasideda nuo tvarkos. Tvarkingai sudėti ir švarūs dokumentai, knygos, vadovėliai, piešiniai motyvuoja tvarkingai atlikti darbus. Priklausomai nuo amžiaus ir poreikių, segtuvai padės palaikyti tvarką namuose, mokykloje, darbe ar universitete. Segtuvai padeda palaikyti tvarką kuprinėje, stalčiuje ar lentynoje. Tuo tarpu aplankai vadovėliams, pratyboms – mažina jų nusidėvėjimą. 


Aplankalai vadovėliams, pratyboms 

Jie skirti aplenkti mokykliniams vadovėliams bei sąsiuviniams, mažinant jų nusidėvėjimą. Aplankai vadovėliams, pratyboms pagaminti iš sertifikuotos - maistinės, bakterijoms atsparios, polietileno plėvelės. Kiekvienam aplankalų komplekte yra nurodytas tinkamų aplenkti knygų sąrašas, todėl pasirinkti bus paprasta. Ant kiekvieno komplekto nurodyta, kuriai klasei šis aplankalų rinkinys yra tinkamas. Aplenktus vadovėlius maloniau liesti, o nešvarumai, dulkės, bakterijos nenusėda ant viršelio.


Aplankai, įmautės

Aplankai, įmautės taip pat padeda saugoti dokumentus, diplomus, vaikų piešinius ar kitus svarbius dalykus. Jos apsaugo nuo nusidėvėjimo bei suteikia tvarkingumo. Įmautės gali būti lengvai įsegamos į segtuvus, kur bus saugomus ilgus metus. Na, o reikalui esant, bus labai patogu pavartyti susegtus vaikų piešinius ar dokumentus. Prireikus – lengvai išsegsite norimą ir niekas niekur “nepabėgs”. Pamirškite krūvą nesurūšiuotų popierių, tarp kurių ir vaiko gimimo liudijimas, ir geriausio stovyklautojo diplomas, ir blynų receptai. Įmautės, segtuvai suteiks tvarkos į Jūsų namus ir tuo pačių – gyvenimą. Ne veltui sakoma, jog norint susitvarkyti mintis, reikia pradėti nuo stalčių.


Susekite linksmai

Segtuvai ir segtuvėliai jokiu būdu neturi būti nuobodūs. Jų yra įvairiausių: skirtingų spalvų, storių, viršelių. Vaikai gali rinktis žaismingus, mėgstamus herojus ar gyvūnus vaizduojančius viršelius. Toks segtuvas puikiai tiks vaikų kambario interjere bei bus noriai nešamas į mokyklą. Rinkitės iš daugybės pasiūlymų Pegasas.lt internetinėje parduotuvėje. Pamirškite betvarkę ir saugokite Jums svarbius popierius, vadovėlius, knygas, dokumentus patogiai.  

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis