Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-17 iš 17
Filtras
Filtras
Kaina
Nuo:
Iki:
Autorius / Prekės ženklas
Leidykla
Amžiaus grupė
Viršelio tipas
Turime knygynuose

Sportiniai krepšiai (17)

Rodoma 1-17 iš 17
Filtras
Nauja
Pepe Jeans
19,99 €
-50%Klubo nariams
Nauja
Papermnt
4,99 €
Pegaso klube sutaupykite 5,00 €
9,99 €
Nauja
FC Barcelona
10,99 €
Astra Astra
12,99 €
Nauja
Paso
10,99 €
Minnie
10,99 €
Nauja
BeUnique
10,99 €
Glow Lab
9,99 €
-30%Klubo nariams
Gabol
6,99 €
Pegaso klube sutaupykite 3,00 €
9,99 €
Pepe Jeans
19,99 €
Pepe Jeans
19,99 €
-30%Klubo nariams
OHMYPOP
7,69 €
Pegaso klube sutaupykite 3,30 €
10,99 €
OHMYPOP
10,99 €
Nauja
Busquets Colors
12,99 €
Brunnen Sweet Wild Cat
15,99 €
Brunnen Drago
13,99 €
OHMYPOP
10,99 €
Filtras

Rankinės, piniginės, kuprinės, sportiniai krepšiai, tai prekės, be kurių dažnas jaučiasi tarsi be rankų. Tai patogumo suteikiantis aksesuaras, kuriame telpa, kaip juokaujama, pusė gyvenimo. Internetiniame knygyne Pegasas.lt galite rasti kokybiškų rankinių ir sportinių krepšių tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

 

Sportinio krepšio privalumai

Jeigu kalbėtume apie sportinio krepšio pasirinkimą, reikėtų pagalvoti apie tai, koks variantas Jums būtų patogiausias. Pavyzdžiui, jeigu norite talpumo, puikiai tiktų didesnis krepšys, kuris dar papildomai turi kišenę su užtrauktuku smulkesniems priedams susidėti. Tuomet galite svarbius daiktus (raktus, piniginę, telefoną) laikyti atskirai nuo sportinės aprangos. Patogu, kai nereikia papildomai imti rankinuko. Didesnį sportinį krepšį galite imti ne tik į sporto klubą, bet ir į kelionę, išvyką, kur tik panorėsite. Patogu, jeigu sportinį krepšį galite nešioti keliais būdais: rankoje, ant peties arba sukryžiuoti su reguliuojamu peties diržu. 

 

Sportinio maišelio privalumai

Jeigu daiktų nėra daug, o norite patogaus ir talpaus krepšio, puikiai tiks sportinis maišelis. Jis gali būti skirtingų spalvų, dizainų ir pasiuvimo. Bus naudingas tiek mokykloje vaikams, tiek suaugusiems, norintiems sutalpinti daiktus, skirtus treniruotei. Itin patogu, jeigu maišelis turi vieną pagrindinį virvelėmis uždaromą skyrių ir užsegamą kišenę, o virvelių ilgis reguliuojasi pagal individualius poreikius. Maišelis tinka nešioti tiek ant pečių, tiek rankose, kartu su rankine ar net ant kuprinės. Reikėtų rinktis patvarią, kokybišką medžiagą, pavyzdžiui, nailoną. Pegasas.lt elektroniniame knygyne rasite tik kokybiškas prekes. 

 

Puikus stiliaus akcentas

Tiek didesnis sportinis krepšys, tiek sportinis maišelis gali būti puikus Jūsų kasdienio stiliaus akcentas. Skirtingos spalvos, piešiniai, ornamentai, medžiaga ir įvairūs galimi nešiojimo būdai padės visada atrodyti ir jaustis gerai. Na, o svarbiausia, jog visi daiktai turės savo vietą, juos bus lengva rasti, išimti, įdėti ir sunku – pamesti. Išsirinkite sau ar savo atžalai patogų sportinį krepšį arba sportinį maišelį. Taip pat, prireikus, elektroniniame knygyne galite rasti ir ypač kokybiškų, stilingų ir patogių kuprinių. Pasižvalgykite jau dabar.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!