Pegasas
Pegasas

MUZIKA. Vadovėlis VII klasei su kompaktine plokštele (ŠOK)

21,49 
 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 2.99 €

  Pristatysime per 2-4 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Vadovėlis Muzika VII klasei parengtas pagal Šok serijos vadovėlių reikalavimus ir išlaiko šios serijos struktūrą. Vadovėlio mokomoji medžiaga sudaro galimybių mokiniams ir mokytojams įgyvendinti atnaujintose Bendrosiose programose numatytus tikslus ir uždavinius. Šis leidinys yra vadovėlių Muzikos labirintai V ir VI klasei tęsinys.

Vadovėlyje pateikiamos 25 pamokos, kurios skirstomos į keturis skyrius. Visi skyriai turi pakartojimo ar apibendrinimo atlankas. Vadovėlio medžiaga siejama su mokinių patirtimi bei aktualiais socialiniais ir kultūriniais poreikiais. Mokiniai skatinami tyrinėti aplinką, socialinius reiškinius ir vertinti save kaip aktyvius, muzikuojančius visuomenės piliečius. Skiltyje Netrukusmokiniams pateikiamos pagrindinės pamokos veiklos. Tekstas pradedamas probleminiais, mokinių smalsumą žadinančiais klausimais. Aptardami vadovėlio iliustracijas ir pasitelkdami savo patirtį, mokiniai susipažįsta su pamokos teorine medžiaga. Užduočių skiltyje Pagalvokite ir padarykitesiūloma aktyvi veikla – dainavimas, grojimas, kūryba, muzikos kūrinių klausymas ir aptarimas ar vertinimas, užduočių iliustracijos. Visos užduotys tiesiogiai siejasi su pamokos medžiaga ar anksčiau išmoktais įgūdžiais bei žiniomis. Informacijos skiltyje Tai įdomu mokiniai sužino papildomų įdomių faktų. Ten galima rasti įvairių kūrybinių užduočių ar interneto svetainių adresų. Jose pateikiama informacija plečia mokinių akiratį. Skiltyje Žodžių bankas mokiniai aptiks muzikos sąvokų ar terminų, kurie praturtins jų žodyną ir padės lengviau suvokti tekstą. Šių terminų ar nežinomų žodžių paaiškinimai – vadovėlio Žodynėlyje. Skiltyje Mokymosi žingsniai pateikiami aprašai mokymosi modelių, kuriuos taikydami mokiniai geriau įsisavina pamokos informaciją ar tiksliau atlieka kūrybinę užduotį. Kad nereikėtų gaišti daug laiko medžiagai įtvirtinti ar pasirengti mokyklos renginiams, skiltyje Padainuokite pateikiama papildomų dainų pavyzdžių.

Vadovėlis „Muzika“ yra tikslingai orientuojamas į muzikos mokymo VII klasėje specifiką: metodus, moksleivių amžių, interesus. Nauja, šiuolaikiška ir spalvinga muzikos mokomoji knyga – kupina septintokui įdomios informacijos ir muzikinių pavyzdžių. Keturiuose vadovėlio skyriuose pristatomos 25 temos, kurios integruojamos su kitų mokomųjų dalykų tematika, atskleidžiami ir gretinami paaugliams aktualūs muzikos pažinimo klausimai, akademinės ir populiariosios muzikos pavyzdžiai bei nagrinėjamos šio amžiaus grupės mokiniams patrauklios muzikos temos ir jos sąsajos su kasdieniu gyvenimu.

Tikėkimės, kad šis „Muzikos“ vadovėlis bus geras septintokų draugas per pamoką ir laisvalaikiu, padės mokytis, atvers įdomių pažinimo erdvių, skatins dalytis idėjomis kuriant muzikinius klasės renginius.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis su kompaktine plokštele, interaktyvi mokytojo knyga (interaktyvią mokytojo knygą rasite pegasas.lt, el. knygų skiltyje)


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Rasa Malikėnienė
 • Leidykla
  Šviesa
 • Leidimo metai
  2012-07-27
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  124
 • Formatas
  26x19,6x0,6
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • SKU
  000000000003135013
 • EAN kodas
  9785430057749
 • ISBN kodas
  9785430057749

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis