Pegasas
Pegasas

MUZIKOS LABIRINTAI. Muzikos vadovėlis VI klasei su kompaktine plokštele (ŠOK)

21,49 

Apie prekę

Muzikos vadovėlis „Muzikos labirintai“ VI klasei parengtas pagal „Šok“ serijos vadovėlių reikalavimus ir išlaiko šios serijos struktūrą. Vadovėlio mokomoji medžiaga sudaro progą mokiniams ir mokytojams realizuoti atnaujintose Bendrosiose programose numatytus tikslus ir uždavinius. Šis leidinys yra vadovėlio „Muzikos labirintai“ V klasei tęsinys.

Vadovėlyje pateikiamos 23 pamokos, kurios suskirstytos į keturis skyrius. Visi skyriai turi pakartojimo/apibendrinimo atlankas. Vadovėlio medžiaga siejama su mokinių patirtimi ir aktualiais socialiniais ir kultūriniais poreikiais. Tekstas pradedamas nuo probleminių, mokinių smalsumą žadinančių klausimų. Aptardami vadovėlio iliustracijas ir pasitelkdami savo patirtį, mokiniai susipažįsta su pamokos teorine medžiaga. Teksto pabaigoje pateikiami apibendrinimui skirti klausimai. Užduočių skiltyje „Pagalvokite ir padarykite“ pateikiama siūloma aktyvi veikla – dainavimas, grojimas, kūryba, muzikos kūrinių klausymas ir aptarimas/vertinimas, užduočių iliustracijos. Informacijos skiltyje „Tai įdomu“ mokiniams pateikiami papildomi įdomūs faktai, o skiltyje „Smalsučio puslapiai“ esama įvairių kūrybinių užduočių ar interneto svetainių adresų, kuriuose galima rasti papildomos informacijos. Skiltyje „Šią pamoką sužinojote“ mokiniai ras pamokos informaciją apibendrinančius teiginius, kuriems neprireiks papildomų laiko sąnaudų medžiagai įtvirtinti ar pasirengti mokyklos renginiams, pateikiama papildomų dainų ir žaidimų pavyzdžių. Žodynėlis padės mokiniams prisiminti muzikos terminų ar nežinomų žodžių paaiškinimus. Pamokai pateikta medžiaga leidžia taikyti įvairius darbo metodus/modelius – atsižvelgti į mokyklose turimą techninę muzikos kabineto bazę, mokinių polinkius, skonį, turimą patirtį. Per pamokas formuojamas mokinių įgūdis teorines žinias taikyti praktiškai. Mokiniai skatinami daryti išvadas, generuoti idėjas, teikti siūlymus. Plečiamas muzikinių terminų ir kalbos žodynas. Vadovėlyje pateiktos užduotys sudaro galimybę diferencijuoti ir individualizuoti ugdymo turinį.  

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis su kompaktine plokštele, mokytojo knyga su kompaktine plokštele.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Rasa Malikėnienė
 • Leidykla
  Šviesa
 • Leidimo metai
  2012-05-24
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  128
 • Formatas
  26x19,5x0,6
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000003134697
 • EAN kodas
  9785430056940
 • ISBN kodas
  9785430056940

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis