Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas
Elektroninė knyga

Myli nemyli. E.knyga

Elektroninė knyga
5,0/5(10)
16,15 
Atsisiųskite nemokamą PEGASO programėlę
  • Pirkite el. knygas arba užsisakykite prenumeratą Pegasas.lt
  • Įsigytoms el. knygoms naudokite savo skaityklę arba atsisiųskite PEGASO programėlę, kurioje prisijungsite savo Pegasas.lt paskyros duomenimis.
  • Prenumeratos knygas galėsite skaityti patogioje PEGASO programėlėje.
Atsisiųskite programėlę iš google playAtsisiųskite programėlę iš App store
5,010 įvertinimų
10 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5/5
Jovita

"Prarijau" vienu prisėdimu.

2023-08-31
Autentiškas komentaras

Apie prekę

Skaitytojų pamėgtų ir bestseleriais tapusių knygų „Eni beni“, „Juoda širdis“, „Lėlės namas“,  „Melagis melavo“, „Šešėlis“, „Slėpynės“ autorius M. J. Arlidgeʼas pristato dar vieną trilerį, kuriame detektyvė Helena Greis per 24 valandas privalo išsiaiškinti ir sustabdyti mirtiną grėsmę Sautamptono gyventojams keliančius žudikus.


Tikrą pragarą kalėjime išgyvenusi detektyvė inspektorė Helena Greis grįžo į Sautamptono policijos nuovadą, o čia jos laukia nauji išbandymai. Vykdama į darbą Helena tik per plauką išvengia susidūrimo su automobiliu, o netrukus pastebi ant kelio gulinčios moters kūną. Kas tai? Nelaimingas atsitikimas, avarija, o gal moteris tapo apiplėšimo auka? Kas tai padarė ir kokie nusikaltėlių motyvai?

Kol policininkai ieško įkalčių, miesto vaistinėje nušaunamas pardavėjas, tačiau pirkėja paliekama gyva. Ar tai ginkluotų psichopatų siautėjimas, o gal kruopščiai suplanuota keršto akcija? Kodėl vieni žmonės miršta, o kiti – paliekami gyventi? Ir kas taps kita auka?

Visą dieną Sautamptoną terorizuoja du jauni žudikai, kurie, regis, pasirenka atsitiktines, tarpusavyje nesusijusias aukas. Į pašėlusias lenktynes su nusikaltėliais įsivėlusi Helena Greis privalo kuo greičiau rasti atsakymus į šiuos klausimus ir išsiaiškinti žudikus, kol jų kruvinas žygis nepasiglemžė dar daugiau nekaltų žmonių gyvybių.


Britų rašytojas M. J. Arlidgeʼas daugiau nei 15 metų dirbo televizijoje, kurdamas scenarijus didelio pasisekimo sulaukusiems kriminaliniams serialams. 2014 m. pasirodęs pirmasis jo romanas „Eni beni“ iš karto tapo bestseleriu Jungtinėje Karalystėje, o jo herojė detektyvė Helena Greis užkariavo milijonų skaitytojų širdis. „Myli nemyli“ yra septintoji „naujuoju Jo Nesbø“ tituluojamo M. J. Arlidgeʼo knyga, pasižyminti maksimalia įtampa, beprotišku tempu ir nenuspėjamu siužetu.


Intensyvus ir įtraukiantis, įtampa žaižaruojantis kūrinys. SUN


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Alma littera
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000011003260
EAN kodas
9786090152300
ISBN kodas
9786090152300
M.J. Arlidge - Myli nemyli. E.knyga - 000000000011003260

Myli nemyli. E.knyga

16,15