- 55%
- 55%

Natalie Portman pasakos

4,95 €
Registruokitės ir sutaupykite 6,04 € (55%)
10,99 €
Loading

Trys klasikinės pasakaitės,

 kurias linksmai perpasakojo žinoma aktorė ir aktyvi gyvūnų teisių gynėja

 

Natalie Portman pasakose atskleidžiama, kad nėra vieno „teisingo“ gyvenimo kelio, mokoma gerbti mūsų planetą ir aiškinamasi, kaip iš tikrųjų tampama nugalėtoju. Šiuolaikiškai žvelgiama į amžinąsias gyvenimo pamokas ir vertybes. Portman istorijos „Kiškis ir vėžlys“, „Trys paršiukai“, „Miesto pelė ir kaimo pelė“ pasakojamos žaismingu stiliumi ir nuostabiai dera su Džanos Matijos (Janna Mattia) iliustracijomis. Jos puikiai tinka skaityti balsu ir tikrai atras jaukią vietelę namų bibliotekoje.

 

NATALIE PORTMAN yra „Oskarą“ pelniusi aktorė, režisierė, prodiuserė ir aktyvi gyvūnų teisių gynėja, prisidėjusi prie garsiausių kino filmų kūrimo: Leonas: Profesionalas, Šaltasis kalnas, Arčiau, V – tai Vendeta, Žvaigždžių karai, Pasakojimas apie meilę ir tamsą, Žaklina, Toras: Meilė ir griaustinis, Juodoji gulbė. Gimusi Jeruzalėje, Izraelyje, N. Portman baigė Harvardo universitetą, šiuo metu su šeima gyvena Los Andžele. Natalie Portman pasakos yra pirmoji autorės knyga su paveikslėliais.

 

JANNA MATTIA gimė ir augo San Diege. Ji baigė Lagūnos menų ir dizaino koledžą, įgijo pramogų meno specialybę, šiuo metu kuria personažus ir idėjas filmams, iliustracijas įvairiems projektams, turi privačių užsakymų. Tai pirmoji jos iliustruota knyga. jannamattia.com

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090146613
ISBN kodas 9786090146613
SKU 000000000001112671
Originalo kalba Anglų
Leidimo metai 2021-07-30
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 64
Pav. originalo kalba Natalie Portman‘s Fables
Viršelio tipas Kietas
Leidykla Alma littera
Vertėjas Vainius Bakas

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą