Natūralaus sojų vaško žvakė AURAE su gintaro gabaliukais, 250 g

16,99 €
Loading
Natūralaus sojų vaško žvakė AURAE su gintaro gabaliukais, 250 g

Užsimerk, giliai įkvėpk ir trumpam sustok. Pagauk akimirkos džiaugsmą ir mėgaukis intensyviu, sodriu ir šiltu kedro aromatu, persipynusiu su jaukiomis prieskoninėmis cinamono natomis, sukuriančiomis unikalius pojūčius, padedančius pažvelgti giliau į save ir savo aplinką. Gilus, ryškus aromatas padeda atsipalaiduoti, suteikia drąsos ir pasitikėjimo.

Skersmuo - 10 cm, aukštis - 5,5 cm

Degimo laikas - 14-16 val.

Kaip tinkamai naudoti sojų vaško žvakes?
  • Pirmą kartą uždegę žvakę, ją deginkite tol, kol žvakės paviršius išsilydys. Tai ypač svarbu, nes vaškas turi "atmintį". Jei pirmą kartą uždegus žvakę, ji išdegs tik centre, tai sekantį kartą uždegus žvakę, ji degs tuneliu gilyn, o kraštai taip ir liks neišdegę.
  • Žvakės aromatas stipriausiai jaučiamas žvakei šylant.
  • Prieš kiekvieną žvakės uždegimą, pakirpkite dagtį iki 0,5 cm. Per trumpai pakirpta dagtis gali vangiai degti, todėl nepakaks liepsnos vaškui išsilydyti. Vėliau žvakė gali pradėti degti tuneliu ir užgesti. Jei dagtis bus per ilga, žvakės liepsna bus per didelė, ji greitai tirpdys vašką ir degs ne taip stabiliai. Laikui bėgant, gali susidaryti suodžių, kurie užterš žvakės paviršių ir visą indą.
  • Nerekomenduojama žvakės deginti ilgiau nei 4 valandas, kad indas per daug neįkaistų ir nekiltų indo įskilimo pavojus. Patariama žvakę užgesinti, leisti jai atvėsti ir prieš uždegant vėl patrumpinti dagtį.
  • Kiekviena žvakė pagaminta rankomis, unikali, o jos sudedamosios dalys gali būti pasiskirsčiusios skirtingai.
  • Dėl natūralių ingredientų sudėties, vaškas gali įgauti skirtingus atspalvius, o dėl temperatūrų kaitos, nevienodų transportavimo sąlygų, gali atsirasti oro tarpų, įtrūkimų, taip pat netolygus vaško pasiskirstymas. Tai - visiškai natūralus procesas naudojant sojų vaško žvakes.
Daugiau informacijos
EAN kodas 4778001600241
ISBN kodas 4778001600241
SKU 000000000005202324
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Anglų
Leidimo metai 2021-09-24
Leidykla MB Gamtos dovanos

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą