- 15%
- 15%

Pirmųjų kūdikio metų iššūkiai. Visi atsakymai į dažniausiai tėvams rūpimus klausimus

16,91 €
Registruokitės ir sutaupykite 2,98 € (15%)
19,89 €
Loading
Visi tėvai nori, kad jų sprendimai dėl kūdikių priežiūros būtų teisingi, ir kartais pasimeta vieni kitiems prieštaraujančių patarimų labirintuose. Mokslų daktarė Tina Payne Bryson, išanalizavusi gausybę patikimų tyrimų, padės jums susiorientuoti informacijos džiunglėse ir atsakyti į daugiau nei šešiasdešimt įprastų klausimų bei tikrų dilemų, tokių kaip:

• Maitinti krūtimi? Ar iš buteliuko? O gal ir taip, ir taip? 
• Kaip ir kada pradėti kūdikį maitinti kietu maistu? Kokios galimos alergijos?
• Kada laikas atjunkyti kūdikį nuo čiulptuko?
• Ką daryti, kad kūdikis išmiegotų visą naktį?

Trijuose knygos „Pirmųjų kūdikio metų iššūkiai“ skyriuose – „Konkuruojančios nuomonės“, „Ką sako mokslas“ ir „Esmė“ – autorė demistifikuoja kiekvienai kūdikį auginančiai šeimai aktualius klausimus, o tais atvejais, kai mokslas neduoda vieno tikslaus atsakymo, skatina pritaikyti informaciją, kuri atitiktų jūsų šeimos principus ir patenkintų unikalius jūsų vaiko poreikius. „Pirmųjų kūdikio metų iššūkiai“ padės jums susidėlioti prioritetus – ką iš tiesų verta žinoti ir daryti tokiais svarbiais ir brangiais pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

Mokslų daktarė Tina Payne Bryson yra dviejų „The New York Times“ bestselerių – „Mąstantis vaikas“ ir „Auklėjimas be dramų“ bei knygų „Smegenys, tariančios TAIP“ ir „Kaip svarbu būti šalia“ bendraautorė (kartu su gydytoju Danieliu J. Siegeliu), plataus pobūdžio klinikinės praktikos „The Center for Connection“ įkūrėja. Ji nuolat rengia konferencijas ir veda seminarus viso pasaulio tėvams, pedagogams ir gydytojams. 

Daugiau informacijos
SKU 000000000002187767
EAN kodas 9785415026210
ISBN kodas 9785415026210
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 336
Pav. originalo kalba THE BOTTOM LINE FOR BABY: From Sleep Training to Screens, Thumb Sucking to Tummy
Leidimo metai 2021-09-10
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Leidykla Leidykla Vaga UAB
Vertėjas Nijolė Daržinskaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą