Po šimts pypkių, seneli! Metų knyga vaikams 2025
Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.
Paruošime tą pačią darbo dieną
NEMOKAMAI
Išsiųsime per 1-3 d. d.
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI
Išsiųsime per 1-3 d. d.
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI
Apie prekę
8–12 metų vaikams
Senelis Bernardas visada turi pasiruošęs bent vieną planą, tačiau neturi... vienos kojinės.
O štai anūkas Benis turi per daug klausimų. Dar turi viską stebinčią kaimynę Vandą (ji ruošiasi sumedžioti senelį!), klasioką kaušigalvį Andrių (kuris ardo viską, kas papuola po ranka!) ir tėvus (visiškai nuobodžius). Tik nepamirškim Benio simpatijos – Patricijos, kuri žino visus atsakymus... net jei niekas neklausia.
Kai tėvų griežtai prižiūrimas senelis sprunka į dar vieną savo nuotykį, Benis, padedamas draugų, imasi narplioti ne tik senelio kojinių Greituolių istoriją, bet ir šeimos paslaptis, vedančias net į partizanų bunkerį!
Po šimts pypkių – kas galėjo pagalvoti, kad laisvė kartais... mūvi kojines?
Tai juokinga ir jautri istorija apie tuos, kurie tyliai daro didelius dalykus, apie ypatingą senelio ir anūko ryšį ir vaiką, kuris negali nurimti, kol nerado atsakymų į šimtus savo klausimų!
„Po šimts pypkių, seneli!“:
• 2025 m. Lietuvos skaitytojų išrinkta METŲ KNYGA VAIKAMS.
• 2025 m. IBBY Lietuvos skyriaus nominacija PRANO MAŠIOTO PREMIJAI už geriausią grožinę knygą vaikams ir paaugliams.
• Skatina branginti artimuosius ir stengtis juos kuo geriau pažinti.
• Skatina branginti laisvę ir suvokti, kiek daug ji kainavo.
• Pasakojama prie partizaninį karą ir herojiškus partizanų žygius.
• Žaisminga ir humoro kupina istorija sužavės net vaikus ne itin mėgstančius skaityti.
Aušrinė Tilindė – lietuvių vaikų ir paauglių rašytoja, sukūrusi knygas „Šiurpnakčio istorijos“, „Dvylika kruvinų plunksnų“, „Paslaptis senelio Barsuko sandėliuke“. „Šiurpnakčio istorijos“ laimėjo 2023 m. leidyklos „Alma littera“ vaikų ir paauglių literatūros konkursą, o 2024 m. Metų knygos rinkimuose tapo paauglių kategorijos nugalėtoja.
Autorės kūryba pasižymi siaubo ir nuotykių elementų derme, padedančia jauniesiems skaitytojams kalbėti apie baimes, draugystę ir pasirinkimus.
Greta Alice – vaikų knygų iliustruotoja papuošusi daugybės lietuvių rašytojų knygas vaikams. Jos iliustracijos visada žaismingos ir kupinos netikėtų detalių, visai kaip „Po šimts pypkių, seneli!“.
