- 40%
- 40%

Popierinė lėlė Lukas

5,39 €
Registruokitės ir sutaupykite 3,60 € (40%)
8,99 €
Loading

Labas!

Mano vardas Lukas. Man 7 metai. Aš šiais metais pradėjau eiti į pirmą klasę. Esu drąsus, draugiškas, greitas ir kartais truputį padūkęs. Labai noriu nušokti su guma iš keltuvo Siguldoje. Man patinka važiuoti dviračiu, plaukioti ir šokinėti ant batuto. Mėgstamiausias valgis – ledai. Kai užaugsiu, būsiu išradėjas.

 

  • Popierinė lėlė. 
  • Lėlytės aukštis: 21,5cm
  • Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.
  • Pagaminta Latvijoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE.
  • Galimas lėlių pasirinkimas: Urtė, Lukas, Klaudija, Mindaugas, Rasa, Gabija, Ieva, Smiltė, Emilis. Taip pat lėlė be vardo, kad galėtumėte susigalvoti savo!

 

Popierinės lėlės – tai visiems žinomi, laiko patikrinti žaislai visai šeimai. Tokių popierinių lėlių, kokias mes žinome šiandien, istorija prasidėjo XVIII a. Prancūzijos karališkuose rūmuose, kai buvo madingi popierinių lėlių teatro vaidinimai. XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje popierinės lėlės tapo populiarios ir Amerikoje bei palaipsniui pradėjo savo šlovingą žygį šimtmečiais, džiugindamos milijonus vaikų visame pasaulyje.

Kuo gi ypatingos šios popierinės lėlės? Paprastumas, leidžiantis pasireikšti laisvam vaiko fantazijos skrydžiui. Popierinės lėlės jungia kartas ir skatina šeimą susiburti drauge, nes ir tėvai, ir seneliai pamena šį žaidimą iš savo vaikystės, mielai įsitraukia į kūrybinį procesą kartu su vaikais. Šeimos buvimas kartu yra viena svarbiausių vertybių šiais laikais!

Puiki alternatyvi kompiuteriniams žaidimams! Popierinės lėlės taip pat gali būti puiki alternatyva šiandien tokiems populiariems kompiuteriniams žaidimams, nes vaikams siūloma patiems sukurti savo unikalų, tačiau kartu ir realų žaislą.

Aplinkai nekenksmingas žaislas! Popierius yra nekenksminga aplinkai medžiaga, ir jeigu žaislas atsibosta, jo nereikia išmesti. Jį galima priduoti kaip makulatūrą, rūpinantis gamta ir jos turtais

Daugiau informacijos
EAN kodas 4751025910268
ISBN kodas 4751025910268
SKU 000000000005168951
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2017-03-15
Leidykla SIA Brangi

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą