- 40%
- 40%

Popierinė lėlė Mindaugas

5,39 €
Registruokitės ir sutaupykite 3,60 € (40%)
8,99 €
Loading

Laba diena! Mano vardas Mindaugas. Man yra 38 metai. Aš esu architektas. Architektas padeda žmonėms, norintiems statyti namus. Jis viską sumano, suplanuoja, kad žmonėms būtų patogiau juose gyventi. Tada statybininkai, naudodamiesi architekto brėžiniais, stato tikrus namus. Mano žmonos vardas Rasa, vaikų – Gabija, Emilis ir Ieva. Laisvalaikiu aš kultivuoju dviračių sportą ir bėgioju, o žiemą man patinka leistis nuo kalno snieglente. Mėgstamiausias valgis – šokoladas.

  • Popierinė lėlė. 
  • Lėlytės aukštis: 21,5cm
  • Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.
  • Pagaminta Latvijoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE.
  • Galimas lėlių pasirinkimas: Urtė, Lukas, Klaudija, Mindaugas, Rasa, Gabija, Ieva, Smiltė, Emilis. Taip pat lėlė be vardo, kad galėtumėte susigalvoti savo!

 

Popierinės lėlės – tai visiems žinomi, laiko patikrinti žaislai visai šeimai. Tokių popierinių lėlių, kokias mes žinome šiandien, istorija prasidėjo XVIII a. Prancūzijos karališkuose rūmuose, kai buvo madingi popierinių lėlių teatro vaidinimai. XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje popierinės lėlės tapo populiarios ir Amerikoje bei palaipsniui pradėjo savo šlovingą žygį šimtmečiais, džiugindamos milijonus vaikų visame pasaulyje.

Kuo gi ypatingos šios popierinės lėlės? Paprastumas, leidžiantis pasireikšti laisvam vaiko fantazijos skrydžiui. Popierinės lėlės jungia kartas ir skatina šeimą susiburti drauge, nes ir tėvai, ir seneliai pamena šį žaidimą iš savo vaikystės, mielai įsitraukia į kūrybinį procesą kartu su vaikais. Šeimos buvimas kartu yra viena svarbiausių vertybių šiais laikais!

Puiki alternatyvi kompiuteriniams žaidimams! Popierinės lėlės taip pat gali būti puiki alternatyva šiandien tokiems populiariems kompiuteriniams žaidimams, nes vaikams siūloma patiems sukurti savo unikalų, tačiau kartu ir realų žaislą.

Aplinkai nekenksmingas žaislas! Popierius yra nekenksminga aplinkai medžiaga, ir jeigu žaislas atsibosta, jo nereikia išmesti. Jį galima priduoti kaip makulatūrą, rūpinantis gamta ir jos turtais.

Daugiau informacijos
EAN kodas 4751025910237
ISBN kodas 4751025910237
SKU 000000000005168957
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2017-03-15
Leidykla SIA Brangi

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą