Pegasas


Pegasas

Prieš pirmą sniegą

 • -30%Klubo nariams
 • Nauja
18.75
Pegaso klube sutaupykite 8.04 (-30%)
26.79

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 3-5 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

  Pristatysime per 3-5 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Žurnalistė Lavija Šurnaitė

Labai mėgstu istorijas tiek knygose, tiek filmuose apie mažų miestelių gyvenimą. Kaip taisyklė - kuo mažesnis miestelis, tuo didesnių paslapčių jis turi. Šis pasakojimas ne išimtis. Knygos  veiksmas vyksta išgalvotame miestelyje Solesas, kuris neva yra Kanadoje. Nors pats miestelis tik rašytojos vaizduotės vaisius, gyvenimas jame ir personažai labai autentiški. Jaučiasi su kokia meile, empatija, nepikta ironija autorė kūrė savo veikėjus, labai organiškai piešdama jų būtį Kanados užkampyje. Trys pagrindiniai veikėjai: tragedijos prislėgta mažametė mergaitė, ką tik išsiskyręs ir darbo netekęs iš didmiesčio atkakęs vyras ir paslaptinga garbingo amžiaus moteris ligos patale. Jie labai skirtingi, bet kažkas juos vis tiek sieja... Pasakojama kaip tik per šių personažų prizmę, dinamiškai kaitaliojant tai vieno, tai kito veikėjo mintis ar veiksmus. Visa ši virtinė, žinoma, veda... į paslapčių atskleidimą.

"Prieš pirmą sniegą" - jautri knyga, kurioje netrūksta įtampos (kai laikai kumščius, kad herojams viskas būtų gerai), švelnaus humoro, pasikapstymo po žmogiškosios būties gelmes ir detalių, kurioms pati rašytoja skiria daug dėmesio ir pabrėžia, kad smulkmenos daug reiškia. Iš knygų sužinoti keistus, retus, negirdėtus dalykus, kurių ko gero, niekada gyvenime neprisitaikysi, įdomu ir man. Mėgstu, kai knyga neskuba, bet ir netampa flegmatiška. Natūralios dinamikos šiai knygai netrūksta, bet ji neverčia ryti įvykių dideliais kąsniais - viskas laiku ir vietoj.

Dar atskiras žodis pagrindiniam veikėjų trejetukui. Toli gražu, ne kaskart skaitant knygą, simpatiją ir artumą pajunti visiems veikėjams. Būna, kad net pagrindinis herojus niekaip "nelimpa', kaip besistengtum, o tai stipriai lemia ar užsimegs "chemija" su skaitoma knyga. Šios knygos stiprybė, kad visi veikėjai iškart randa kelią į skaitytojo širdį.

Nacionalinis bestseleris, patekęs į 2021 metų Booker premijos ilgąjį sąrašą.


Dinamiškas, kupinas atjautos, kartais ironiškas pasakojimas, tyrinėjantis mažo miestelio gyvenimą. – Booker premijos komisija


Mary Lawson – Kanados rašytoja, New York Times bestselerių autorė, pripažinta „žmogaus sielos gelmių“ tyrinėtoja. Jos romanai yra laimėję McKitterick premiją, patekę į Man Booker ilgąjį sąrašą. Knygos yra išleistos 28 šalyse ir išverstos į 24 kalbas.


Prieš pirmą sniegą talentingai parašytas, jaudinantis ir įtaigus romanas, vaizduojantis krizės ištiktą šeimą. Šešiolikmetė nuolat maištaujanti Rouzė susibara su motina, pabėga iš namų ir tiesiog prapuola. Septynmetę Klarą, Rouzės nepaprastai mylimą mažąją sesutę, tėvai visais būdais saugo nuo tiesos. Klara jaučiasi sutrikusi ir labai ilgisi Rouzės. Ją guodžia tik Mozė, kaimynės katinas, šį Klara prižiūri paprašyta jo šeimininkės senutės ponios Orčard, kuri prieš kelias savaites atsigulė į ligoninę ir vis negrįžta.

Lijamas Keinas, įpusėjęs ketvirtą dešimtį, ką tik išsiskyręs ir netekęs darbo, atvyksta į šį mažą Soleso miestelį šiaurėje ir įsikelia į ponios Orčard namus – kur, Klaros galva, jam visiškai nepriklauso būti. Netrukus jį aplanko policininkas. Regis, vyras įtariamas dėl nusikaltimo.

Gyvenimui einant į pabaigą, Elžbietai Orčard ramybės neduoda trisdešimt metų saugoma paslaptis, skaudžiai nutvilkiusi dvi šeimas, o ypač vieną mažą vaiką...


Pasakojama iš trijų skirtingų įtaigių pusių istorija klaidžioja tarp šių nepamirštamų veikėjų, išryškindama juos siejančius sielvarto, sąžinės graužaties ir meilės sluoksnius. Prieš pirmą sniegą – meistriškas, kupinas įtampos ir šviesaus humoro, žmogiškosios būties gelmes atskleidžiantis romanas, parašytas vienos iš didžiųjų šių laikų romanisčių.


„Drąsus ir patrauklus žvilgsnis į vieną iš mėgstamiausių mano temų: ką esame skolingi kitiems žmonėms? Kaip ilgai turime saugoti jų paslaptis ir kaip ilgai laukiame mylimųjų?– rašytoja Marina Endicott


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Mary Lawson
 • Leidykla
  Alma littera
 • Vertėjas
  Eugenijus Ališanka
 • Leidimo metai
  2022-09-28
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  264
 • Formatas
  21,3x14,3x2,2
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Pav. originalo kalba
  A Town Called Solace
 • Originalo kalba
  Anglų
 • SKU
  000000000001113323
 • EAN kodas
  9786090152249
 • ISBN kodas
  9786090152249

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis