Pegasas


Pegasas

Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją

 • -30%Klubo nariams
18.89
Pegaso klube sutaupykite 8.10 (-30%)
26.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 1-2 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €
 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

Apie prekę


Šios knygos pagrindas – autoriaus dviejų dienų seminaro programa „Proveržio patirtis“ (Breakthrough ExperienceTM). Knyga papildyta visatos dėsniais, autobiografija, įkvepiančiais daugelio didžiųjų žmonių žodžiais, istorijomis apie paprastus žmones, kurie patyrė įspūdingų stulbinančių išgyvenimų.

Mokslas, kuris pristatomas knygoje, yra pažangiausias, filosofija – įkvepianti ir skatinanti veikti drąsiai, o pasakojamos istorijos tikros. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami pratimai padės išsiaiškinti giliai paslėptus įsitikinimus, kuriais grindžiamas jūsų gyvenimas, bei patirtis, o afirmacijos ir citatos leis atskleisti ir išnaudoti visą savo potencialą.

Tolesniuose knygos puslapiuose sužinosite svajonių realizavimo formulę, atrasite širdies atvėrimo paslaptis, apie kurias nė nenutuokėte, išsiaiškinsite, kaip sustiprinti meilę ir geriau suprasti kiekvieną gyvenimo aspektą, o gilios įžvalgos padės sėkmingai užmegzti daugiau puikių jus tenkinančių santykių, atgauti savo prigimtines teises kaip tikram genijui, įveikti visas baimes ir iliuzijas, susijusias su mirties mitu, taip pat atrasti savo tikrąją gyvenimo misiją ir tikslą šioje Žemėje.

Jūs patirsite tai, kas iki šiol tokia forma niekada nebuvo pateikta, skirtas laikas bei pastangos atsipirks tūkstanteriopai.

Tai ne tik knyga; kaip paminėta pavadinime, tai – patirtis. Manau, tikrai įsitikinsite, kad ją perskaičius neįmanoma likti abejingam ir nepasikeitusiam.
Turite žinoti, knyga „Proveržio patirtis“ nepadarys jūsų laimingo. Tai gerokai daugiau nei laimė ir liūdesys. Kiekvieną kartą pereidamas iš vienos koncentrinės egzistencijos sferos į kitą, kiekvieną kartą atlikdamas kvantinį šuolį į naują ir kitokį sąmonės lygmenį, išgyvensite laikiną tapatybės krizę. Šis reiškinys būtinas norint augti, ir kuo didesnis šuolis, tuo didesnė krizė. Jūsų gyvenimas sumodeliuotas pagal įsitikinimus ir suvokimo sistemą, o kai staiga toji sistema nebepritaikoma, kai peržengiate jos ribas, pereinate į tapatybės krizės fazę, kol prisitaikote prie naujojo koncentrinio modelio.

Įsivaizduokite atomą; jo branduolį sudaro teigiami protonai, o apvalkalus – neigiami elektronai. Jei pašalinsite elektroną, atomas taps teigiamas; o jei pridėsite elektroną, jis taps neigiamas. Kiekvieną kartą pridėdamas ar pašalindamas elektroną keičiate atomo krūvį. Mūsų, žmonių, krūvis vadinami emocijomis, įsitikinimų sistemomis ir vertybėmis. Kai keičiate atomo krūvį, jis skirtingai reaguoja į visus kitus atomus, tas pats nutinka ir žmonėms. Mes skirtingai reaguojame į pasaulį, priklausomai nuo seno ir naujo krūvio.

Kai tik perprasite įsitikinimų apie gėrį ir blogį sistemą, į savo gyvenimą imsite reaguoti kitaip. Jūs taip įprantate reaguoti įprastai, kad pagalvojate: „Ei, luktelkite! Nebegaliu elgtis kaip visada, tačiau nesu tikras dėl viso šito“, o tai ir yra tapatybės krizė. Pašalinus atomo elektrono krūvį, iš jo galima sukurti kitaip reaguojantį elementą. Lygiai taip pat formuojasi kitoks žmogus, ir tai tiek skausminga, tiek malonu. Džiugina naujo suvokimo teikiama laisvė, skaudina naujos dinamikos netikrumas ir kitų reakcija.

Augant tai būtina. Norėdamas tobulėti, turite išgyventi tam tikrą tapatybės krizę. Tiesą sakant, visas jūsų gyvenimas – tai pasikartojančių tapatybės krizių ar chaoso laikotarpiai; jūs nuolat tarsi gyvatė išsineriate iš senos odos ir atsinaujinate. Tapatybės krizės veda būtent ten, kur norite gyventi, nes labiausiai tobulėjama ties chaoso ir tvarkos riba. Be tapatybės krizių liksite sustabarėjęs.

Taigi… Pirmyn!


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  John F. Demartini
 • Leidykla
  Tobulėjimo projektai, UAB
 • Leidimo metai
  2020-10-08
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  255
 • Formatas
  21,5x15x2
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Originalo kalba
  Anglų
 • SKU
  000000000002185152
 • EAN kodas
  9786098210286
 • ISBN kodas
  9786098210286

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis