- 25%
- 25%

Psichoanalitiniai etiudai

2,92 €
Registruokitės ir sutaupykite 0,97 € (25%)
3,89 €
Loading

Psichoanalizės specialistų knygoje pateikiamas kitoks, nei įprasta medicinoje, požiūris į psichoanalizę. Pateikti tekstai bando parodyti, kaip psichoanalizė įsiskverbia į kasdienybę, vienaip ar kitaip aiškindama mums įprastus išorinius reiškinius, žmonių tarpusavio santykius ar tik vidiniame pasaulyje gimstančius fenomenus. Knyga parašyta bandant viską paaiškinti paprasta kalba, nepiktnaudžiaujant profesiniu žargonu, skiriama plačiajam skaitytojų ratui, bet turėtų sulaukti ir profesionalų dėmesio. Tai trumpas, tačiau įvairiapusis psichoanalizės pristatymas plačiajai visuomenei.

Nomeda BARŠTIENĖ – psichiatrė, psichoanalitikė. Tarptautinės psichoanalizės asociacijos, Lietuvos psichoanalizės draugijos narė, Vilniaus psichoanalitikų draugijos tarybos narė. Psichoanalitinės psichoterapijos Kauno medicinos universitete ir psichoanalitinės psichoterapijos mokytojų rengimo programos dėstytoja. Verčiasi privačia psichoanalizės ir psichoanalitinės psichoterapijos praktika, dirba psichiatre-psichoterapeute Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje.

Tomas Vilius KAJOKAS – medicinos mokslų daktaras, klinikinis toksikologas, psichoanalitikas. Tarptautinės psichoanalizės asociacijos ir Vilniaus psichoanalitikų draugijos narys. Kauno medicinos universitete veda psichoanalitinės psichoterapijos ir priklausomybių psichoterapijos seminarus. Knygų „Klinikinė toksikologija“ (2002) ir „Psichiatrija“ (2003) bendraautoris. Dirba priklausomybių nuo psichoaktyvių medžiagų srityje, verčiasi privačia psichoanalizės ir psichoterapijos praktika.

Raimundas MILAŠIŪNAS – psichiatras, psichoanalitikas. Tarptautinės psichoanalizės asociacijos narys, Olandijos psichoanalizės draugijos narys korespondentas, Lietuvos psichoanalizės draugijos narys. Individualiosios psichodinaminės psichoterapijos Vilniaus universitete ir psichoanalitinės psichoterapijos Kauno medicinos universitete dėstytojas. Knygos „Psichoanalizė“ (2004) autorius; knygų „Grupinė psichoterapija Lietuvoje“ (1999), „Psichiatrija“ (2003), „Psichoanalitinė psichoterapija“ (2004), „Psichoterapija“ (2008), „Žarijų duobės: pokalbiai su psichoanalitiku“ (2008) bendraautoris. Verčiasi privačia psichoanalizės ir psichoanalitinės psichoterapijos praktika (Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre).

Jūratė ULEVIČIENĖ – psichologė, psichoterapeutė, grupių analitikė, psichoanalizės kandidatė. Lietuvos psichoanalizės ir Lietuvos grupinės analizės draugijų narė. Individualiosios psichodinaminės psichoterapijos ir grupinės analizės Vilniaus universitete bei psichoanalitinės psichoterapijos Kauno medicinos universitete dėstytoja. Knygos „Psichiatrija“ (2003) bendraautorė. Verčiasi privačia psichoanalitinės psichoterapijos ir grupinės analizės praktika, dirba psichologe-psichoterapeute Vilniaus psichikos sveikatos centre.

Rema ŽIDONIENĖ – psichologė, psichoterapeutė, psichoanalitikė. Baigė Olandijos psichoanalizės draugijos organizuotą psichoanalitinės psichoterapijos studijų programą (1995–2000) ir Amsterdamo psichoanalizės studijų programą (1999–2005). Tarptautinės psichoanalizės asociacijos ir Vilniaus psichoanalitikų draugijos narė. Individualiosios psichodinaminės psichoterapijos Vilniaus universitete ir psichoanalitinės psichoterapijos Kauno medicinos universitete dėstytoja. Verčiasi privačia psichoanalizės ir psichoanalitinės psichoterapijos praktika.

Daugiau informacijos
SKU 000000000002125779
EAN kodas 9789986167327
ISBN kodas 9789986167327
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 149
Leidimo metai 2009-01-01
Viršelio tipas Minkštas
Leidykla Tyto alba UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą