Senis ir jūra
- -25%
€6.74
€8.99
Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.
Apie prekę
Po aštuoniasdešimt keturių nesėkmingos žvejybos dienų senam žvejui Santjagui pagaliau pavyksta pagauti didžiulę žuvį. Laimikis toks didelis, kad priešindamasis jis nutempia laivą gilyn į jūrą. Plaukdamas paskui žuvį senis apmąsto daugelį dalykų – juk pagavo ją, kad galėtų išgyventi, tačiau ji irgi kovoja už savo gyvybę, todėl Santjagas ima žuvį gerbti. Deja, jis priverstas ją užmušti. Grįžtant namo laimikį užpuola rykliai. Iš visų likusių jėgų senis stengiasi nuo jų apsiginti.
Ernestas Hemingway (1899–1961) – vienas žymiausių prarastosios kartos atstovų. Šiai kartai priklauso tokie žymūs rašytojai kaip Erichas Maria Remarque’as, F. Scottas Fitzgeraldas, Ezra Poundas. 1953 m. Hemingway už Senį ir jūrą apdovanotas Pulitzerio, o po metų – Nobelio literatūros premija. Šis mažos apimties kūrinys pirmiausia buvo išspausdinta žurnale Life, kurio per dvi dienas parduota daugiau kaip 5 mln. egzempliorių. Kiek vėliau Senis ir jūra pasirodė atskira knyga ir išgarsino rašytoją visame pasaulyje.
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
- AutoriusErnest Hemingway
- LeidyklaBaltų lankų leidyba, UAB
- VertėjasRomualdas Granauskas
- Leidimo metai2014-09-23
- Viršelio tipasKietas
- Puslapių skaičius112
- Matmenys20,7x12,5x1,2
- SpalvingumasNespalvotas
- Pav. originalo kalbaThe Old Man and the Sea
- Originalo kalbaAnglų
- Prekės kodas000000000002158494
- EAN kodas9789955237129
- ISBN kodas9789955237129