SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Slapta praėjusių gyvenimų jėga

 • Tik knygynuose
10.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

Kas užkoduota jūsų sąmonėje
   
    Šioje knygoje populiari paskaitininkė ir rašytoja Sandra Anne Taylor kalba apie amžinus ryšius, kurie sieja visas mūsų inkarnacijas – buvusias, dabartinę ir būsimąsias. Supratę, kaip esame susiję su savo tolima praeitimi, mes galime keisti dabartį ir planuoti ateitį.
 
   Autorė nagrinėja praeitų gyvenimų įtaka dabartinio gyvenimo įvykiams, paaiškina, kaip užkoduota neigiama praėjusių gyvenimų energija veikia mūsų dabartinę tikrovę. Šioje knygoje ji papasakoja daug atvejų, kaip tolimoje praeityje gautos psichologinės bei emocinės traumos atlydi žmogų į šį gyvenimą. Tik įsisąmoninę praėjusių gyvenimų įtaką, šie žmonės pakeitė dabartinio savo gyvenimo kryptį. Ir jūs išmoksite dekoduoti informaciją apie savo tolimą praeitį. Tada geriau suprasite dabartinį gyvenimą ir gausite įrankį, leisiantį išsigydyti emocines, psichologines ir netgi fizines žaizdas. Užuot neapgalvotai keliavę per gyvenimą ir tik automatiškai reagavę į įvykius, jūs suprasite tikrąją jų prasmę. Dabartis neatsiejamai susipynusi su praeitimi, ir tas audinys įspaustas mūsų sąmonėje. Ištyrę jo raštą ir spalvas, jūs rasite daug atsakymų, kaip padaryti savo gyvenimą prasmingesnį, sveikesnį ir džiaugsmingesnį.
   
    ***
   
    Mūsų sąmonė egzistavo ir tada, kai šiame gyvenime nebuvome gimę, o kai gavome šį kūną, sąmonė į jį atsinešė anksčiau sukauptą informaciją ir mes dabar jaučiame jos poveikį, nors ir nesuprantame, kad tai yra ankstesnių gyvenimų aidas. Dabartis yra praeities tęsinys. Keliaudama per įsikūnijimus, mūsų sąmonė vis kaupia informaciją ir tas bagažas tolydžio didėja. Mūsų dabartinėje sąmonėje užkoduota viskas, ką esame patyrę per virtinę gyvenimų nuo pat laikų pradžios. Galima sakyti, kad tai yra karminis kodas. Mes nejaučiame jo buvimo, tačiau būtent jis drauge su kitais veiksniais kuria mūsų dabartinio gyvenimo scenarijų. Tačiau jūs neturite likti nežinioje. Laikas įsisąmoninti tuos elementus, kurie lemia jūsų likimą. Laikas iššifruoti praėjusių gyvenimų kodą.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Sandra Anne Taylor
 • Leidykla
  Mijalba UAB
 • Leidimo metai
  2016-04-01
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  180
 • Matmenys
  21,5x15x1,5
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Prekės kodas
  000000000002166904
 • EAN kodas
  9786094690228
 • ISBN kodas
  9786094690228

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis