- 20%
- 20%

Stalo žaidimas A GAME OF CAT & MOUTH, LT/LV/EE/RU

23,99 €
Registruokitės ir sutaupykite 6,00 € (20%)
29,99 €
Loading

Stalo žaidimas A GAME OF CAT & MOUTH, LT/LV/EE/RU


Tai naujas vieno iš populiariausių stalo žaidimų pasaulyje „Exploding Kittens“ kūrėjų darbas. Jis lengvai atpažįstamas iš išskirtinio tik šiems žaidimams būdingo dizaino ir pasižymi unikaliu humoru. Tai greitas, dinamiškas ir linksmas veiksmo žaidimas, kurio tikslas – kuo greičiau į varžovo pusę permesti mažus spalvotus rutuliukus. Tam naudojama maža, magnetinė katės letenėlės formos katapulta ir speciali išsilankstanti žaidimo dėžė - lenta. Žaidimas tinka įvairaus amžiaus žmonėms, turi lengvas taisykles ir kelia švelnią priklausomybę.

• Vienas iš unikalių žaidimo bruožų – spalvingas, komiškas ir akį traukiantis dizainas. Kaip ir ankstesni šių kūrėjų žaidimai, „A Game of Cat and Mouth“ pasižymi ryškiomis spalvomis ir išskirtinę nuotaiką kuriančiomis iliustracijomis. 

• Žaidimo dėžė ne tik graži, bet ir funkcionali. Nedidelį lagaminą primenanti pakuotė skirta ne vien kokybiškiems žaidimo komponentams. Ji išsilanksto ir susideda į žaidimo stalą, kuris naudojamas triukšmingai ir smagiai žaidėjų dvikovai. 

• Pasiruošimas žaidimui ypač lengvas, o jo taisyklės yra itin paprastos. Žaidėjų tikslas – į varžovo pusę permesti visus vienos spalvos rutuliukus. Abu žaidėjai tai atlieka vienu metu, todėl nereikia laukti savo eilės, žaidimas vyksta greitai ir galima vienu metu sužaisti daug partijų. Tai ypač aktualu žaidžiant su vaikais. Nereikia ilgai aiškinti taisyklių, žaidimą galima kada nori pradėti ir baigti, jame yra daug judesio, šurmulio, triukšmo ir juoko. 

• Nors tai veiksmo žaidimas, jame taip pat yra ir apie ką pagalvoti. Žaidimo pradžioje kiekvienam žaidėjui padalinama po 4 oranžinius rutuliukus. Lentos viduryje įstatomas didelis katės snukutis, o jame padedami juodas nosies ir balti dantų rutuliukai. Žaidžiant galima rinktis skirtingas strategijas. Bandyti taikytis ir įmušti varžovui tą vieną juodą kamuoliuką arba bandyti kaip galima greičiau sumesti jam visus oranžinius. Čia pravers ne tik sėkmė ir įgūdžiai, bet ir bazinės geometrijos žinios. Arba galima tiesiog šaudytis apie nieką negalvojant. 

• Žaidime sujungti elementai iš senų, nostalgiškų arkadinių žaidimų ir žaidimų stalų: pinbolo, oro ritulio ar arkadinio krepšinio aparato. Panaudota jų sėkmės formulė – greitas žaidimas, akivaizdus rezultatas, galimybė gerinti įgūdžius ir aiškiai matyti, kaip tobulėji. Taip pat lengvas ir kontroliuojamas chaosas, keliantis smagią įtampą ir daug geros nuotaikos. 

• Žaisti gali ir daugiau žaidėjų. Yra sukurta speciali turnyrams skirta programa, tad vieni su kitais gali varžytis visa šeima, grupė draugų ar kolegos darbe. 


Žaidimo trukmė: 20min
Žaidėjų amžius: 10+
Žaidėjų skaičius: 2-5
Žaidimo kalba: LT, LV, EE, RU.

 DĖMESIO! Netinka jaunesniems nei 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti birios, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.  
Prekė pažymėta CE ženklu. 
Daugiau informacijos
EAN kodas 810083041353
ISBN kodas 810083041353
SKU 000000000005205481
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2022-02-04
Leidykla KADABRA UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą