Pegasas


Pegasas

Kakė Makė

Stalo žaidimas KAKĖ MAKĖ LENKTYNĖS

 • Tik knygynuose
24.99
Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

Stalo žaidimas KAKĖ MAKĖ LENKTYNĖS


Šis žaidimas padeda dar labiau įsitraukti į Kakės Makės pasaulį, kurio personažai turi vaikams svarbių pamokų – čia pabrėžiama tvarkos, draugiškumo ir empatijos, atidumo, apgalvotų sprendimų svarba. Žaisdami vaikai atlieka įvairias užduotis, už kurias gauna taškų – sausainukų. Užduotis reikia atlikti kartu, tad jų sėkmė taip pat priklauso ir nuo gebėjimo dirbti kartu. Draugiškose lenktynėse žaidėjai lenktyniauja ne tarpusavyje, o prieš Čiūčią, žaidimo elementą, kuris skatina judėti į priekį ir priimti teisingus sprendimus. Tačiau Čiūčia tam tikrose vis palaukia vaikų, tad jie nėra skubinami ir gali žaidimui skirti tiek laiko, kiek pageidauja. Užduotis vaikai taip pat atlieka kartu, kaip komanda, todėl čia nelieka vietos pykčiams ar nepasitenkinimui. Vietoj to mokoma bendradarbiauti ir stengtis kartu pasirinkti geriausius sprendimus. Žaidimo lentą sudaro dvipusės modulinės dalys, todėl lenktynių trasa kiekvieną kartą yra skirtinga, o konkrečios užduotėlės laukia vis kitoje vietoje. Tai suteikia dar daugiau įvairovės.  Žaidime aprašymai įvairiomis kalbomis.

Žaidimo trukmė: 15 - 30 min.

Žaidėjų skaičius: 1 - 12 asmenų


DĖMESIO! Netinka jaunesniems nei 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti birios, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.  


Prekė pažymėta CE ženklu. 


Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  KADABRA UAB
 • Leidimo metai
  2021-11-18
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  26x26x7
 • Prekės ženklas
  Kakė Makė
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005203895
 • EAN kodas
  4779026560763
 • ISBN kodas
  4779026560763

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis