- 25%
- 25%

Valio džinui. Knyga tobulai netobuliems tėvams

10,87 €
Registruokitės ir sutaupykite 3,62 € (25%)
14,49 €
Loading
Visiem netobuliems tėvams

Smagūs dalykėliai, apie kuriuos nekalbama vaikams auklėti skirtose knygose

Ši knyga nėra vadovėlis. Ji nepamokys, kaip užmigdyti kūdikį, kaip dorotis su mažylio įniršio priepuoliais, kaip būti geriems tėvams, šauniems partneriams ar net perbėgėliams tėveliams. Tai knyga apie auklėjimą, kurioje tikrai nerasite jokių naudingų patarimų. Knygoje surašyti maloniai nuoširdūs anekdotai iš tėvų gyvenimo ir pateikiamos iliustracijos; visa kartu atskleidžia, kad tikrai įmanoma mylėti vaikus visa širdimi, nors tuo pačiu metu vaikai gali nežmoniškai erzinti.
„Valio džinui“ jus lydės nuo nėštumo iki mokyklos ir papasakos apie jaudinančius, siutinančius, nuostabius tėvystės verpetus, o po sunkios dienos jus palaikys ir bičiuliškai apglėbs.
Labiausiai tinka skaityti su džino taure.
Katie Kirby linksmi paveiksliukai, vaizduojantys tėvų gyvenimo kasdienybę, ją pavertė tikra pavargusių tėvelių didvyre.
* Daily Mail

Apie autorę

 Katie Kirby yra socialinių tinklų strategė / rašytoja / piešėja / atvirukų kūrėja, gyvena Hove, prie jūros, turi vyrą ir du sūnus. Jai 36-eri, bet jaučiasi kaip devyniolikos. Gaila, bet ji ir atrodo kaip 36-erių.

Ji puikiais pažymiais baigė reklamos ir rinkodaros studijas, ir tai labai pagerino jos gebėjimą malti liežuviu, o ne išugdė intelektinius gebėjimus ar valią sunkiai dirbti. Kelerius metus išdirbusi Londono žiniasklaidos agentūrose, kai svarbiausias jos darbas buvo šlaistytis po Londono restoraniūkščius ir dar daugiau malti liežuviu, ji susilaukė poros vaikų.
Vaikai pasirodė esantys ne tokie, kokie vaizduojami kataloguose, todėl Katie nusprendė pradėti rašyti tinklaraštį apie šią didžią neteisybę.
Kai kuriems žmonėms tinklaraštis patiko, jie sakė, kad jiems linksma skaityti; kiti žmonės sakė, kad tinklaraštis įžeidus, o jo autorė — nepraustaburnė alkoholikė, kuri net piešti nemoka. Visas šias pastabas ji priėmė kaip komplimentus (išskyrus priekaištus, kad nemoka piešti; kaip negražu!).
Žodžiu, bla bla bla, ji pelnė kelis apdovanojimus ir parašė knygą. Tą knygą ir laikote rankose. Stebuklas! Gali būti, kad dabar norėtumėte daugiau sužinoti apie asmeninius Katie pomėgius. Ne? Bet vis tiek...
Katie mėgsta džiną, jai patinka triušiai, patinka daug ką permąstyti, patinka skalbyklos ir bulvių traškučių kvapas; ji jau penktą kartą pamini bulvių traškučius (šeštą!) ir svarsto, ar nederėtų jos apdovanoti prizu — bulvių traškučių atsargomis visam gyvenimui...
Jai nepatinka pralaimėti žaidžiant stalo žaidimus, taip pat nepatinka apie save rašyti trečiuoju asmeniu — nuo to jai darosi bloga.

Daugiau informacijos
SKU 000000000002176493
EAN kodas 9789955137504
ISBN kodas 9789955137504
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 400
Pav. originalo kalba Hurrah for Gin. A Book for Perfectly Imperfect parents
Leidimo metai 2018-05-25
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Leidykla Jotema UAB
Vertėjas Paulė Budraitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą