Pegasas


Pegasas

Yook

Vonios žaislas YOOK Magiškas čiaupas

 • -7%Klubo nariams
36,26 
Pegaso klube sutaupykite 2,73  (-7%)
38,99 

Apie prekę

Vonios žaislas YOOK Magiškas čiaupas


„Yookidoo“ savo stimuliuojančiais, interaktyviais ir inovatyviais produktais siūlo visiškai naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsi. „Yookidoo“ asortimente – naujos produktų kategorijos, tapusios bestseleriais visame pasaulyje. „Yookidoo“ žaislai – tai linksmybės, pramoga, tyrinėjimai ir atradimai. Šis ryškiaspalvis prie vonios sienelės lengvai pritvirtinamas čiaupas maudynes pavers tikru malonumu! Paspaudus oranžinį veiduką, čiaupas traukia vandenį iš vonios, taip sukurdamas nesibaigiančią srovę ir nenaudodamas papildomo vandens. Rinkinyje yra 3 keičiami indeliai su akytėmis ir skirtingais srovės bei purškimo efektais bei spalvoti krumpliaračiai, kurie sukasi ant jų bėgant vandeniui. Indelius patogu susidėti ant specialios rankenėlės bei laikyti mažomis rankutėmis. Žaislas lavina mažylio motoriką, vaizduotę ir linksmina mažylį maudynių metu. Žaislas veikia su 3 x AA/LR6 baterijomis.


DĖMESIO! Žaidžiant reikalinga suaugusiųjų priežiūra. Kad vaikas nenuskęstų, niekada nepalikite jo vieno vandenyje ar šalia jo. Visada patikrinkite vandens temperatūrą ir būkite šalia vaiko. Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėnesių. Reikalingos 3 x AA/LR6 baterijos (nepridedamas). Naudokite tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Įdėdami baterijas, nesumaišykite poliškumo ženklų. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Nemaišykite senų baterijų su naujomis, taip pat standartinių (anglies-cinko) su šarminėmis. Nekraukite neįkraunamų baterijų. Prieš kraudami baterijas, išimkite jas iš žaislo. Baterijas kraukite tik prižiūrint suaugusiems. Išsekusias baterijas išimkite iš žaislo. Niekada nemeskite/neišmeskite baterijų į ugnį, nes jos gali sprogti arba išsilieti. Jei paukščiukas tinkamai neatlieka savo funkcijų arba visai neskleidžia garsų, pakeiskite jo baterijas! Prieš duodami žaislą vaikams, pašalinkite visas pakuotės medžiagas. Turinys, įskaitant detales ir spalvas, gali skirtis nuo pavaizduoto ant pakuotės. Išsaugokite šią informaciją bei kontaktus.

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  Yook
 • Leidimo metai
  2022-02-24
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  36x22x7
 • Prekės ženklas
  Yook
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005206365
 • EAN kodas
  7290107721417
 • ISBN kodas
  7290107721417

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis