ŽOLANDZ. Poznawanie świata. Podręcznik dla klasy III. Książka druga (ŠOK)

14,29 €
Loading

„Gilės" vadovėlio komplekto III klasei medžiaga parengta laikantis nuostatos, kad vaikų bendrosios ir dalykinės kompetencijos (žinios, supratimas, gebėjimai, nuostatos) būtų ugdomos atsižvelgiant į jų konkretaus amžiaus tarpsnio ypatumus, įvairius mokymosi stilius, skirtingus gebėjimus ir poreikius.

Pirmoje knygoje „Žmogus ir gamta" kalbama apie organizmus (žmones, augalus, gyvūnus), jų sudėtines dalis, būtiniausias sąlygas išgyventi, svarbiausius gamtos ir žmonių sukurtus objektus, atmosferos ir fizikinius reiškinius, bendruomeninius ryšius. Antroje knygoje „Seniau ir dabar" dėmesys kreipiamas į reikšmingiausius praeities įvykius, supažindinama su Lietuvos istorine praeitimi, žymiausiais krašto žmonėmis, gamtos ištekliais, šalimis kaimynėmis, suteikiama žinių apie mūsų planetą Žemę, Mėnulį ir žvaigždes, toliau plėtojami mokinių gebėjimai naudotis žemėlapiais ir planais.   

Vadovėlio atverstinio struktūra tokia pati kaip I-II klasės vadovėlių.

Daug dėmesio skiriama mokinių žodyno turtinimui. Kiekvienos knygos gale pateikti žodynėliai, kuriuose suprantamai paaiškintos vaikams naujos ar rečiau vartojamos sąvokos. Planingai vykdoma projektinė veikla - siūlomi trys projektai: „Kelionė siauruku", „Dzūkija", „Panemunė". Kiekvienam iš jų skiriami trys mėnesiai.

 

Komplekto dalys:

Vadovėlis (1-oji, 2-oji, knyga)

Pratybų sąsiuviniai (1, 2 dalis)

Papildomos užduotys ( lietuvių kalba) skaitmeninėje mokymosi aplinkoje klase.eduka.lt

 

Vadovėlį PDF formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai ( lietuvių kalba).

 

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS

Daugiau informacijos
SKU 000000000003135578
ISBN kodas 9785430064020
EAN kodas 9785430064020
Leidimo metai 2015-06-01
Pav. originalo kalba GILĖ. Pasaulio pažinimo vadovėlis III klasei. 2-oji knyga
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 104
Originalo kalba Lietuvių
Leidykla Šviesa
Vertėjas Kristina Zdanovska

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą