Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-4 iš 4
Filtras

Klasikiniai detektyvai (4)

Rodoma 1-4 iš 4
Filtras
-44%Klubo nariams
Mario Puzo
9,99 €
Pegaso klube sutaupykite 8,00 €
17,99 €
-50%Klubo nariams
Alan Hunter
5,14 €
Pegaso klube sutaupykite 5,15 €
10,29 €
-20%Klubo nariams
Alan Hunter
7,83 €
Pegaso klube sutaupykite 1,96 €
9,79 €
-20%Klubo nariams
James Henry
8,95 €
Pegaso klube sutaupykite 2,24 €
11,19 €
Filtras

Ar esate klasikinio detektyvo gerbėjas? Norint atsakyti į tokį klausimą, reikėtų išsiaiškinti, kas būdinga būtent klasikiniam detektyvui. Sena, gera detektyvinė klasika – kas ji tokia? Klasikiniai detektyvai pasižymi tuo, jog juose žmonės į visus klausimus ir neaiškumus atsakymų ieško patys ir tik patys gali išspręsti sudėtingiausias bylas, o tiksliau – tai padaro protingesnis veikėjas. Tame nepadeda nei mistika, nei burtai ar sėkmė. Klasikinis detektyvas anksčiau turėjo labai griežtas taisykles, kurių šiandien rašytojai jau retai kada laikosi. Vis dėlto šis žanras tuo ir geras, jog kiekvienas knygos puslapis kvepia klasika. Sena, gera klasika. 

 

Populiariausi klasikiniai detektyvai 

Vienas populiariausių klasikinių detektyvų Pegasas el. knygyne yra Mario Puzo „Krikštatėvis“. Garsiausias visų laikų romanas apie mafiją. Šiame detektyve gausu mafijos gyvenimo, valdžios, lošimų, lažybų, melo, aferų, šantažo. Visą šio nuostabaus detektyvo paslaptį sužinokite patys. Būtinai perskaitykite, kai tik turėsite laiko, ūpo, noro arba kai, kaip tik, kuomet nesinorės nieko – šis klasikinis detektyvas gali pažadinti iš giliausio miego. Kad ir kokį detektyvą pasirinktumėte, žinokite, jog literatūroje, kaip ir kitur, klasika – visada madinga ir vertinga. 

 

Kodėl verta įsigyti prekių Pegasas el. knygyne?

Elektroninis knygynas „Pegasas“ siūlo geriausių, žinomiausių rašytojų bestselerius, įdomiausias įvairių žanrų knygas ir dar daug visko. Mokyklinės, biuro prekės, dovanų idėjos, žaidimai, skanėstai – apsižvalgykite. Sutaupykite laiko ir išnaudokite jį gero klasikinio detektyvo skaitymui. Viena knyga gali nukelti Jus į visiškai kitokį pasaulį, kupiną nerimo, įtampos ir įdomybių.

 

Jeigu patinka klasikiniai detektyvai, didelė tikimybė, jog sužavės ir kriminaliniai detektyvai bei kiti žanrai. Geras detektyvas yra geras detektyvas, o jo kategorija (kriminalinis, romantinis, psichologinis), tai tarsi prieskonis. Rinkitės ir atraskite sau labiausiai patinkančius prieskonius, kurie suteiks Jūsų kasdienybei to, ko trokštate. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!