Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-8 iš 8
Filtras

Romantiniai detektyvai (8)

Rodoma 1-8 iš 8
Filtras
-20%Klubo nariams
Sandra Brown
14,39 €
Pegaso klube sutaupykite 3,60 €
17,99 €
-20%Klubo nariams
Sandra Brown
14,39 €
Pegaso klube sutaupykite 3,60 €
17,99 €
-65%Klubo nariams
Mary Higgins Clark
5,95 €
Pegaso klube sutaupykite 11,04 €
16,99 €
-25%Klubo nariams
Gina Viliūnė
13,34 €
Pegaso klube sutaupykite 4,45 €
17,79 €
-65%Klubo nariams
Mary Higgins Clark
4,55 €
Pegaso klube sutaupykite 8,44 €
12,99 €
-25%Klubo nariams
Nora Roberts
13,49 €
Pegaso klube sutaupykite 4,50 €
17,99 €
-20%Klubo nariams
Mary Higgins Clark
13,99 €
Pegaso klube sutaupykite 3,50 €
17,49 €
-25%Klubo nariams
L.J. Ross
9,89 €
Pegaso klube sutaupykite 3,30 €
13,19 €
Filtras

Romantika – jausmai, žvakių šviesa, žvaigždėtas dangus, svajonės ir ... detektyvas? Taip, taip, romantiniai detektyvai apjungia šiuos du dalykus į vieną ir pagimdo pačius netikėčiausius kūrinius. Šis žanras turėtų patikti mėgstantiems įdomų turinį, kuriame daug netikėtumų, įtampos, o tuo pačiu netrūksta santykių. Suvilioti, įsimylėti ir numirti? Ištekėti ir pradingti? Serijinio žudiko planai, inspektoriaus darbas ir ramybės trokštanti širdis... Romantiniuose detektyvuose atrasite visko. Tai tarsi įprasto, kasdienio gyvenimo rutina, kurioje staiga įvyksta kažkas baisaus, tragiško, o kasdienybę užlieja panikos ir baimės jausmas. Jeigu mėgstate detektyvus, neabejotinai vertėtų perskaityti bent vieną ir iš šios kategorijos – nepasigailėsite. 


Populiariausias romantinis detektyvas

Pegasas elektroniniame knygyne vienas perkamiausių romantinių detektyvų yra Sandros Brown knyga „Pergudrauti žudiką“. Kodėl jis yra vienas populiariausių suprasite jau skaitydami pirmuosius puslapius. Viena po kitos dingstančios moterys, kurias suviliojo tas pats vyras. Pavogti turtai ir pradingusios moterys tai tik maža dalis intrigos – dingo ir pats vyras. Ar įmanoma sužinoti, kas tas paslaptingasis? Kodėl pasirinktos būtent tos moterys? Visa tai ir dar daugiau sužinokite ir interpretuokite patys. Įsigykite šią ar kitą knygą ir mėgaukitės didžiausiais amerikietiškais kalneliais, kuriuose gausu ir ramybės, ir panikos, ir gyvybės, ir mirties, ir meilės, ir neapykantos. 

 

Kodėl verta įsigyti romantinį detektyvą Pegasas el. knygyne?

Pegasas elektroninis knygynas, tai puiki vieta apsipirkti neišeinant iš namų, bet kuriuo paros metu ir bet kokiu oru. Romantiniai detektyvai, psichologiniai trileriai ir kiti literatūros žanrai patogiai sugrupuoti, o filtrai ir prekių rikiavimas padės Jums greitai ir lengvai išsirinkti norimą prekę. Jeigu visiškai nežinote, kokio trilerio ar kito žanro knygos norite, pasirinkite top perkamiausių knygų sąrašą ir pamatykite, ką vertina skaitytojai. Kartais geriausią pasirinkimą pavyksta padaryti visai netikėtai. Elektroninis knygynas Pegasas leis sutaupyti laiko, tad vietoj stovėjimo kamščiuose ar eilėse galėsite perskaityti dar vieną gerą kūrinį. Čia taip pat rasite daug prekių mokyklai, biurui, laisvalaikiui. Daugybė dovanų idėjų vaikams, vyrams, moterims. Apsilankykite ir įsitikinkite patys.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!